Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Explorer.exe 50%-100% użycia CPU (rozwiązany)

 
bodziulla
VIP

Liczba postów: 2.364
Post: #8

RE: Explorer.exe 50%-100% użycia CPU


Hej.
Podpinam się do Twojego problemu teraz, bo czekałem na wzorzec typu "Hate" (mówię w skrócie i mam nadzieję, że się nie obrazisz, że używam do Ciebie skrótu).
Co do Ciebie nie wiem, ale z mojego doświadczenia używanie programów do czyszczenia niekiedy nie dają pożądany efekt. Fakt jak już zostało wcześniej wspomnianie przyczyny raczej trzeba szukać w wpisach (rejestr) odnośnie programów, które zostały zainstalowne lub ewentualnie masz uszkodzony explorer. Ewentualnie tutaj ja wyczyściłbym ręcznie wszelakie wpisy z rejestru (fakt, może to być frustrujące i może potrawać nawet do 40 minut).
To taka mała moja porada.
Odnośnie tego, avasta praktycznie nie powinien sprawić kłopotów. Co do tego czy nie masz infekcji nie możesz być pewny, bo kiedyś sam używałem NOD-a i, i tutaj był zonk, bo miałem infekcję a on jej widział. Dopiero użycie programu Combofix (ale na temat tego programu musisz poczytać, bo mogą być potem bardzo nieoczekiwane efekty i tutaj nie wiem czy mogę Tobie go polecić osobiście, bez ówcześniejszego zaznajomienia się z nim w zależności, bo nie wiem może już używałeś tego programu).
Mogę Tobie polecić program System Mechanic, który potrafi zlokalizować przyczynę błędów w Twoim kompie i ewentualne konflikty po czym je usuwa.
Teraz jest pytanie skąd miałeś owe programy, które instalowałeś??
Na razie taka moja sugestia naprawcza.
Pzdr
Lub jeszcze ewentualnie nie wiem teraz strzelam możesz za pomocą programu HDTune sprawdzić czy nie masz Bad sektorów na dysku lub ewentualnie możesz zrobić test programem BurnInTest czy nie masz czasami gdzieś przyczynę fizyczną?.
Oto link
http://www.passmark.com/download/bit_download.htm
Jak będziesz ustawiać test daj na 100% każdego podzespołu, który masz!!

Jeżeli uważasz, że pomogłem kliknij POMÓGŁ. Pzdr :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.06.2010 15:52 przez bodziulla.)

11.06.2010 15:46

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Explorer.exe 50%-100% użycia CPU - bodziulla - 11.06.2010 15:46
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
problem Internet Explorer 11 sojer 3 812 15.12.2019 21:46
Ostatni post: eryk93
100% uzycia cpu na nowym systemie cascador12 2 2.033 14.03.2017 15:35
Ostatni post: łoli
Rozwiązany Explorer.exe przestał działać. Niekompatybilne lub zepsute pliki systemowe. Adix9 8 4.010 05.02.2016 11:48
Ostatni post: Adix9
Rozwiązany Problem z "explorer.exe" czarny ekran z kursorem po włączeniu komputera SGS3N 1 3.911 23.07.2015 17:11
Ostatni post: SGS3N
Rozwiązany problem z usuwaniem plików, przygotowanie do: przetwórz, explorer.exe peach 3 3.580 27.01.2015 11:24
Ostatni post: peach
Internet Explorer 11 nie zapisuje historii odwiedzanych stron Malenki 1 2.119 16.11.2014 13:28
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.