Odpowiedz

Awaryjny Windows 7 - zmora przypadkowych BSOD

 
Zwiru_NS
Młodszy user systemu

Liczba postów: 195
Post: #10

RE: Awaryjny Windows 7 - zmora przypadkowych BSOD


U mnie BSOD pojawił się już po miesiącu od zakupu komputera, tak mniej więcej bo dokładnie nie pamiętam. Przyczyną był jak się okazało sterownik do karty graficznej, przeinstalowałem i śmiga. Jak pisałem też w innym temacie miałem kilkukrotny problem z odpaleniem systemu, niemniej jednak, Cceaner, Odkurzacz i TuneUp chyba sobie z tym poradziły bo póki co nie mam problemów z załadowaniem Windowsa. Co do przywracania systemu to robiłem to dwa razy, cofając się powiedzmy o kilka godzin tylko. Wynikało to z mojej desperackiej wręcz próby zmiany ikon. Niestety, próba zakończona dwukrotnie niepowodzeniem... Kilka ikon się zamieniło , reszta nie wiedzieć dlaczego nie chciała. Tak więc żeby zrobić porządek z podmienianymi plikami itd itp przywróciłem do poprzedniego stanu. No ale nie wynikało to z żadnej awarii. I to chyba w zasadzie tyle, więcej problemów nie miałem, w sumie nie narzekam. Praktycznie wszystko co chcę mi śmiga. W zasadzie chyba tylko SubEdit nie odpalił i z serwerami w Emulu miałem kłopot bo co dorzuciłem to je gubił. Cała reszta ok i muszę powiedzieć żem zadowolony HEJ ! Cwaniak

Toshiba A500 1C0, Intel Core 2 Duo 2,13 Ghz, 4 GB RAM, Windows 7 Professional x64, Nvidia GF GT 230M

03.05.2010 21:49

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Awaryjny Windows 7 - zmora przypadkowych BSOD - Zwiru_NS - 03.05.2010 21:49
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.