Odpowiedz

Kupię Athlona x2 6400 slot AM2

 
ihatebuffering
VIP

Liczba postów: 4.011
Post: #16

RE: Kupię Athlona x2 6400 slot AM2


Ale ja nie mam takiej płyty, płyta na dd2 i ddr3 jedyna jaką znam ( nie mówię że nie ma ich więcej ) to Gigabyte EP35C-DS3R a ja mam to samo tylko bez literki C i mam obsługę tylko ddr2 ale płyta jest i tak bardzo dobra i nie zamierzam zmieniać narazie nic Cwaniak Ale powiedz mi dlaczego chcesz wymieniać coś teraz ? Ile masz ram-u ? Jak masz 1GB to dokupujesz drugą kość 1GB i zostawiasz ten procesor i grafikę do czasy aż uzbierasz na nową płytę główna, procek ram. Uwierz mi że gry będą Ci śmigać Cwaniak Na socket AM3 z obsługą ddr2 płyt jest mało np taka [urln=http://www.proline.pl/sklep.php?p=GIGA+GA-MA785G-UD3H]Bardzo dobra Mobo[/urln] Powiem szczerze że masz dziwny PC, słaba płyta główna, procesor dobry ale nie do gier ale on jest najmniejszym problemem naprawdę ! Pamięci w grach i tak mają minimalnie znaczenie a 2 GB zarazie jest wystarczające. Szukam, szukam i nie potrafię znaleźć płyty na AM3 z ddr2 Zadowolony
Teraz będę edytował posta bo zaraz będę mieć 2 tysiące postów Zadowolony Ta co jest pod linkiem "klik" jest lepsza i prawie ta sama cena. Do tamtej wsadzisz już każdego procka i bardzo szybkie ddr2 do 16GB masz nawet 2 złącza PCI-E czyli obsługę crossfire Uśmiechnięty Jak za 280 zł nówka to bardzo dobra cena. Teraz już jestem pewny, że ta płyty to chyba jedna z ostatnich dobry i tanich z obsługą ddr2, posiada możliwości OC procesora, 2 złącza pci-e x16 plus funkcję w BIOS-ie o nazwie AAC która pozwoli zrobić Ci z 2 rdzeniowego Athlona 4 rdzeniowego, ale to nie jest pewne na 100% ponieważ to zależy od sztuki procesora jaka Ci się trafi w sklepie.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.05.2010 22:11 przez ihatebuffering.)

01.05.2010 21:18

Róża Podziękowania od: StoProcent
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Kupię Athlona x2 6400 slot AM2 - ihatebuffering - 01.05.2010 21:18
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Kupię tanio diablo 3 box lub sam klucz do diablo 3 TANIO budensik 0 250 13.02.2013 18:21
Ostatni post: budensik
KUPIE DYSK HDD Asusf5rl 0 274 18.04.2010 12:42
Ostatni post: Asusf5rl
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.