Wątek zamknięty

Uszkodzona płytka eRecovery2 w AS7738G

 
gruman
Nowy

Liczba postów: 6
Post: #3

RE: Uszkodzona płytka eRecovery2 w AS7738G


Cześć!


Cytat:
Z tego, co wnioskuję to system w/w jako tako nadal działa?

Tak laptop śmiga, z tym, iż na obcym systemie też Se7en HP z moim s\n.


Cytat:
Czy zrobiłeś punkt przywracania na samym początku użytkowania maszyny? (Jeśli tak, próbowałeś go przywrócić w czasie?)

Tak zaraz, gdy pierwszy raz jego uruchomiłem (nic w nim nie instalowałem), robiłem to dwa razy, ponieważ za pierwszym razem przy weryfikacji drugiej płytki system weryfikował ją ok. 3 godz. tak jak by się zawiesił, więc przerwałem ten proces i wypaliłem płytki eRecowery powtórny raz, gdzie już operacja przebiegła bez problemowo. Po nagraniu dyski te odłożyłem na tzw. 'czarną godzinę’, a która to właśnie nadeszła. Nie wiem czy to ważne - jak system mi padł byłem tak wkurzony, iż zacząłem instalować XP, i po pewnym czasie gdy jeszcze sczytywał pliki z płytki wywaliło mi FATALL ERROR (screen blue) i END.
Więc pożyczyłem Windows 7 HP od kolegi i zainstalowałem system w laptopie wpisując mój serial. Za pomocą programu PTEDIT32 odkryłem partycję serwisową PQSERVIVE - przeszukując ją chciałem znaleźć wspomniane w/w. aplikacje tj. RTMBR.BIN i MBRWRWIN.EXE, lecz takowych nie znalazłem zrobiłem, więc kopię całej partycji umieszczając ją na partycji D:\ i (tak zostałem z ręką w nocniku).
Głowię się właśnie nad dalszym postępowaniem i nic mi do głowy sensownego nie przychodzi. A morze ktoś wie jak wykorzystać skopiowaną partycję serwisową z recowery7?

pozdrawiam Marek G.

27.03.2010 07:26

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Uszkodzona płytka eRecovery2 w AS7738G - gruman - 27.03.2010 07:26
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Brak płyty oraz uszkodzona partycja recorvery z dziwnym błędem. Pilna pomoc. krycha312 3 1.547 20.11.2016 19:24
Ostatni post: thermalfake
Zgubiona płytka instalacyjna z systemem Win 7 x64 HP OEM jimix 4 10.278 07.09.2012 17:33
Ostatni post: thermalfake
Rozwiązany Problem z płytką Windows 7 sebox321 2 2.224 05.01.2012 21:44
Ostatni post: sebox321
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.