Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Gry zawieszają laptopa na Windows 7 64 bit (rozwiązany)

 
Mentos
Nowy
Liczba postów: 5
Post: #1
Lightbulb 

Gry zawieszają laptopa na Windows 7 64 bit (rozwiązany)


Witam, jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o rozwiązywanie problemów z pc i grami także z góry przepraszam jeśli wykaże się brakiem jakiś informacji lub coś pomnę. Otóż mój problem wygląda następująco:

Posiadam następujące gry: Left 4 dead, Devil may cry 4. Obydwie te gry podczas włączania zawieszają mi laptopa. Laptop mam dość dobry:
system: microsoft Windows 7 Professional
version: 6.1.7600 build 7600
NVIDIA GeForce 9500M GS
procesor: intel® Core™ Duo CPU T5750 @ 2.00 GHz, 200 Mhz,
avaible psychical memory (RAM): 3,02 GB
avaaible virtual memory 6,94 GB


Zawieszenie wygląda tak, że robi się czarny ekran i żadne przyciski nie działają. Jedynie reset twardego to lekarstwo. I teraz najdziwniejsza sprawa!! W końcu po kilkunastu resetach przy nieudanych próbach odpalenia gry działa! cały dzień cieszę się grą Devil may cry 4 i Left 4 dead. Po czym wyłączam peceta, i po ponownym uruchomieniu znowu się zawiesza. Pamiętam, że przed uruchomieniem gier po włączeniu laptopa, wystąpił jakiś błąd (nie pamiętam co tam pisało niestety), polegający na tym, że system nie może uruchomić jakiejś aplikacji, i wtedy gry chodziły.
Dodam także, że zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty graficznej, directx 9 i bibliotekę do niego według instrukcji z tego forum. A gry włączałem z kompatybilnością windows XP packa 3, i jako administrator. Przeglądam każdy wątek z tego forum już drugi dzień i nikt nie miał takiego problemu. Bardzo proszę o jakąkolwiek sugestie.

EDIT: aha i dodam jeszcze, że o ile Devil may cry 4 jest nową grą, to Left 4 dead już miałem na poprzednim systemie Vista i chodziło bez problemów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.03.2010 13:42 przez Mentos.)

15.03.2010 12:38

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Gry zawieszają laptopa na Windows 7 64 bit (rozwiązany) - Mentos - 15.03.2010 12:38
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany FIFA 12 a możliwości mojego laptopa (rozwiązany) Jamis1991 6 4.984 25.10.2011 21:29
Ostatni post: macmathys
Rozwiązany Gry na Windows 7 zawieszają exploer.exe (rozwiązany) pagi 4 2.285 10.02.2010 18:12
Ostatni post: pagi
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.