Wątek zamknięty

Odmowa dostępu przy zapisywaniu

 
slump
VIP

Liczba postów: 2.048
Post: #4

RE: Odmowa dostępu przy zapisywaniu


Zasady jak poprzednio czyli rób to z konta Administratora o którym psiałem wcześniej.

Kliknij prawym przyciskiem myszy na problematyczny katalog prawym przyciskiem myszy wybierz właściwości a następnie zabezpieczenia.

Na dole kliknij w zaawansowane.

Mała uwaga jeśli pisze o koncie uzytkownika to mam na myśli konto na którym pracujesz na co dzień, a nie konto administratora które pokazałem Ci jak włączyć. Miej to na uwadze.

W okienku które się wyświetliło kliknij w zaawansowane a następnie w zmień ustawienia. W kolejnym okienku na dole zaznacz 2 a odznacz pierwszą opcję ( te z kwadracikami po lewej stronie). W okienku które wyskoczyło kliknij w dodaj. Folder będzie przetwarzany. Po skończeniu przetwarzanie jeśli w polu opisanym typ jest jakiś wpis o nazwie odmawiaj to kliknij na niego i niżej kliknij w zmień ustawienia. W kolejnym oknie kliknij na pozycji z wpisem o odmowie i wybierz usuń. Następnie kliknij w kartę o nazwie właściciel.

Jeśli w polu bieżący właściciel jest podany ktokolwiek inny niż konto uzytkownika na którym pracujesz ( Twoje normalne konto a nie to administracyjne które odkryliśmy) to kliknij w edytuj na dole. W kolejnym oknie jeśli konto jest na liście kliknij w nie i wybierz zastosuj potwierdź, i następnie klikaj w ok aż wszystkie okna znikną.
Jeśli konta nie ma na liście kliknij w inni użytkownicy i grupy, w okienku które się pokazało kliknij w zaawansowane a następnie w znajdź teraz. Gdy już wyświetli wyniki odnajdź swoje konto kliknij w nie 2 razy i potwierdzaj, Cofniesz się do okna gdzie już powinieneś móc wybrać uzytkownika więc wykonaj to co pisałem wyżej.

Wszystko się zamknęło więc znów wybierz właściwości w tym folderze i na zakładce zabezpieczenia.

W polu opisanym nazwa grup lub uzytkownika odnajdź swoją nazwę użytkownika kliknij w nią i wybierz edytuj. W tym oknie co się wyświetliło zaznacz wszystkie pola po stronie zezwalaj ( ostatnie pole się nie da ale ono Cie nie interesuje). Zmiany zatwierdź przyciskiem zastosuj a po skończeniu stosowania zasad kliknij ok i jeszcze raz ok aby wszystko zamknąć.

Jeśli Twojego konta nie było na liście to kliknij w edytuj a następnie w dodaj. To okno jest już Ci znane więc postępuj jak było to opisane na początku wiadomości. Gdy już dodasz swoje konto, zastosuj to co pisałem wyżej.

To już wszystko i powinno być ok. Ale każda konfiguracja jest inna i mogą być potrzebne jeszcze jakieś kroki. Jeśli nadal się nie uda daj znać.

Jeśli pomogłem, proszę o kliknięcie w [Obrazek: postbit_thx.gif] przy pomocnych wypowiedziach. Dziękuje bardzo.
[Obrazek: windows7forum_1.jpg]

30.01.2010 19:40

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Odmowa dostępu przy zapisywaniu - slump - 30.01.2010 19:40
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Nie można uruchomić określonej usługi/cmd.exe odmowa dostępu/... KeiZ 10 13.092 29.09.2016 11:51
Ostatni post: adamper
odmowa dostępu na koncie administratora Tayson 0 2.853 26.06.2013 19:02
Ostatni post: Tayson
Rozwiązany Ukrycie i odmowa dostępu do dysków: edycja listy dysków system.adm Arbuz33 7 2.345 22.02.2013 23:15
Ostatni post: Zguba25
Rozwiązany Problem przy podglądzie zdjęć przy 2 monitorach. Fantom847 3 1.911 26.01.2013 18:02
Ostatni post: Zguba25
Problem: odmowa dostępu do folderu docelowego kamos1602 3 13.040 30.12.2012 00:44
Ostatni post: thermalfake
Procesy: zmiana priorytetów - odmowa dostępu furi27 2 8.951 18.05.2012 17:50
Ostatni post: furi27
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.