Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Zmiana rozszerzenia na .lnk , nic nie działa.

 
none
Nowy
Liczba postów: 5
Post: #1

Zmiana rozszerzenia na .lnk , nic nie działa.


Witam, jestem nowa na forum i od razu mówię że nie znam się zbyt dobrze na komputerach więc proszę o wyrozumiałość.
Włączyłam dzisiaj rano laptopa, wszystko działało jak zawsze, bez zarzutu, po czym na jakąś godzinę wyszłam do innego pokoju zostawiając go włączonego. Kiedy wróciłam, chciałam uruchomić allplayera, ale się nie dało. Nie mogłam też otworzyć żadnego folderu, programu, nawet plików z worda. Prawie wszystko zmieniło swoje rozszerzenia na .lnk i nie mogę w ogóle nic otworzyć. Pojawia się wtedy ekran system windows "aby otworzyć ten plik, system windows musi wiedziec..."itd. Chciałam otworzyć plik z worda, wyświetliło się to okienko i zaznaczyłam opcje "wybierz z zainstalowanych" po czym wybrałam worda. Już myślałam że będzie działać, ale wtedy włącza się kolejne okno, pokazujące przygotowywanie do instalacji, po czym wyskakuje błąd 1719 i jest napisane miedzy innymi że instalator windows jest niepoprawnie zainstalowany. Szukałam w internetach i znalazłam dużo podobnych problemów, wszystkim pomagał jakiś program ściągnięty z neta i usuwający rozszerzenia, albo jakaś zmiana w rejestrach, ale kiedy ja ściągnełam ten program, nie mogłam go nawet zainstalować, bo znowu wyskoczyło okienko systemu windows. rejestru natomiast w ogóle nie mogę znaleźć, tzn chyba coś tam znalazłam ale nie jestem pewna czy to to, w każdym razie nie chciało się otworzyć...

Co moge zrobić? Proszę o pomoc, bo jestem normalnie załamana Smutny nawet nie moge zrobić formatu bo nie czyta mi żadnego obrazu dysku, choć wiem że na bank jakieś zapisywałam.

Mam Windows 7 64 bitowy
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.10.2014 17:15 przez none.)

10.10.2014 17:13

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Zmiana rozszerzenia na .lnk , nic nie działa. - none - 10.10.2014 17:13
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany Brak możliwości rozszerzenia partycji podstawowej D jacekm460 3 2.314 20.12.2016 21:14
Ostatni post: jacekm460
Domyślna aplikacja dla rozszerzenia *.lnk arkosmc 7 24.934 13.06.2010 23:06
Ostatni post: Nostromo
Zmiana rozszerzenia plików w Windows 7 triodena 5 52.698 18.01.2010 23:51
Ostatni post: ryan
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.