Wątek zamknięty

Kupno samego klucza produktu Windows 7

 
Lalik
VIP

Liczba postów: 1.763
Post: #24

RE: Kupno samego klucza produktu Windows 7


Po pierwsze ja kupiłam mój oem nie na allegro bo tam nie kupuję oprogramowania kupiłam w MM i wydałam za niego około ponad 400zł co do 700 cenę pomyliłam z boxem nie pamiętam już ile co kosztowało, wiem ze niestety nie mogę go przenieść na inny komp, ale wiem też jedno sprawdzałam to dokładnie i zakażało mi właśnie na uaktualnieniu, bo teoretycznie mam legalną vistę i myślałam, że mi się należy, wyszło inaczej niestety, ale przynajmniej śpie spokojnie to popierwsze a podrugie pisałam ci już że gdyby nawet tak było jak piszesz a sprawdzałam to i wiem że tak nie jest, to i tak kupując uaktualnienie nie przenosisz go na inny komputer bo jest tak samo oemem z tego co mówisz, może wydałabym 100 parę zł mniej ale nie spałabym spokojnie do końca z tym co mi powiedzieli, i koniec tematu dla mnie napisz do MS od nich dostajesz wyczerpującą odpowiedz
Spokojnie slum dla mnie to koniec tematu ja rozmawiam z ludźmi na poziomie a tu poziom z lekka się obniżył, piszą wyraźnie ze do uaktualnienia potrzebna jest wcześniejsza wersja BOXXX jak ktoś czytać nie umie to nie mój problem, sam sobie odpowiedz czy tą wersję masz jak masz to masz legalną ,jeśli nie masz nie masz legalnnej, napisz sobie do MS oni ci to jasno wyjaśnią

Ja nie wiem co napisać, Turbo-Dymo-Men by wiedział ;)
Pomogłam? Kliknij...... Pomógł
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2009 23:31 przez Lalik.)

30.12.2009 23:09

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Kupno samego klucza produktu Windows 7 - Lalik - 30.12.2009 23:09
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany Kupno systemu - laptop HP 4525s lee 90 8 3.788 13.12.2010 20:11
Ostatni post: lee 90
Legalny zakup samego nośnika Windows 7 alco81 6 10.231 26.02.2010 10:55
Ostatni post: jakubi
Kupno nowego Windows 7 diablo-82 8 5.671 13.02.2010 12:30
Ostatni post: sir-greg
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.