Wątek zamknięty

Kupno samego klucza produktu Windows 7

 
E.R.R.O.R.
Wdrażany
Liczba postów: 12
Post: #17

RE: Kupno samego klucza produktu Windows 7


No właśnie opinie na temat tego czy Upgrade BOX dziedziczy licencję są różne i też jak dotąd nie odnalazłem pewnej odpowiedzi.

Co do mojego OEM'a XP to licencja jest legalna bo używam ją na tylko jednej płycie głównej, kupiłem system w sklepie i posiadam do niego paragon, naklejkę, książeczkę i płyte (ale płyta to w świetle prawa opcjonalnie można mieć) Cwaniak ale jak mówisz, że mogę kupić upgrade lepszego systemu to dobrze bo właśnie jedynie się dowiedziałem że na gorszą nie mogę przechodzić a czy na lepszą można to nie znalazłem odpowiedzi.

Cytat:To Cie moim zdaniem źle poinformowano, bo wystarczy spojrzeć na akcje upgarde'u Visty na Windows 7 w sprzedawanych komputerach po zdaje się 26 lipca - a te licencje to typowe OEM są

Też się z tobą zgodzę bo tak jak już wspominałeś OEM'y są na laptopach sprzedawanych po 26 lipcu np. u mojego brata na toshibie i może spokojnie kupić upgrade do niego podając numer seryjny itp. Uśmiechnięty

Tak więc podsumuwując wole kupić upgrade do wersji home premium a nie kupować oem bo na allegro są tańsze i to w ładnych pudełkach w przeciwieństwie do OEM no i możliwe jest że mozna go przenosic na inne komputery Cwaniak

Wszysko jest na tych stronkach:
Ceny Windows 7
Szczegóły dotyczące uaktualnienia

Co do tego czy oem mozna instalować na składaku mozna znaleść odpowiedź tutaj:
Licencja OEM - Zmiany

PS. Czyli można kupić upgrade nawet jeśli pisze na nim ze jest do Visty?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 30.12.2009 20:56 przez E.R.R.O.R..)

30.12.2009 20:35

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Kupno samego klucza produktu Windows 7 - E.R.R.O.R. - 30.12.2009 20:35
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Rozwiązany Kupno systemu - laptop HP 4525s lee 90 8 3.784 13.12.2010 20:11
Ostatni post: lee 90
Legalny zakup samego nośnika Windows 7 alco81 6 10.224 26.02.2010 10:55
Ostatni post: jakubi
Kupno nowego Windows 7 diablo-82 8 5.665 13.02.2010 12:30
Ostatni post: sir-greg
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.