Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Czy można aktywować Windows 7 RTM Home Edition 32Bit? (rozwiązany)

 
evhab
Nowy
Liczba postów: 4
Post: #1
Lightbulb 

Czy można aktywować Windows 7 RTM Home Edition 32Bit? (rozwiązany)


Witam wszystkich,

Przeszukałem chyba wszystkie możliwe strony i nie znalazłem odpowiedzi na wydaje się podstawowe pytanie (czy też ostatecznego potwierdzenia, że wszystko zadziała jak trzeba) dotyczące Windows 7 RTM. Sprawa wygląda następująco:

1. Zainstalowałem Windows 7 RTM 32 bit Home Premium (wer. ang),
2. Trzykrotnie przedłużyłem grace period sposobem już wielokrotnie opisywanym chociażby na tym forum,
3. Okres próbny (w sumie 120 dni) się skończył, system gubi tapetę, chcę więc gdzieś kupić Activation key, żeby system nie reinstalować tylko numer wpisać, system aktywować i cieszyć się spokojem i dopieszczonym już systemem (nie interesują mnie nielegalne sposoby na złamanie W7),
4. I tu pojawia się problem bo nikt nie potrafi wskazać co mam kupić, żeby Activation key zadziałał - czy ma to być wersja box taka jaka mój system, czy może wersja upgrade, czy ten box albo upgrade może być kupiony w Polsce czy muszę kupić w USA albo UK bo mój RTM jest po angielsku?? A może muszę wcześniej spolszczyć system?
5. Pytania są istotne, ponieważ nie chciałbym wydać kilkuset złoty i później i tak reinstalować system,
6. Co ciekawe, wydawało mi się, że z poziomu systemu można przejść przez sprawdzenie oryginalności systemu i potem mechanizm sprawdzający skieruje mnie na witrynę gdzie sobie za ileś tam funtów/dolarów kupię Activation key (przynajmniej to sugerują strony Microsoftu) - i tu niespodzianka, test na oryginalność systemu za Chiny Ludowe nie chce się uruchomić a link w Activation Center do sklepu online w UK jest bezużyteczny bo tam nijak samego Activation key kupić nie można (tylko same boxy i upgrade'y),
7. Ci więcej próba uruchomienia testy na oryginalność ze strony MS również nie daje rezultatów - jest opcja sprawdzenia Windows 7 ale następna strona nie zawiera żadnego aktywnego elementu, który popchnąłby proces do przodu...
8. Nie muszę kupować samego klucza, mogę nawet najdroższego Boxa i w dowolnym języku bylem miał pewność, którego i że całość operacji potem sprowadzi się do wpisania do mojego systemu klucza z tego boxa (albo upgrade'u) i system będzie w pełni i na zawsze sprawny.

Reasumując, czy jest sposób, żeby z W7RTM zrobić normalnego Windowsa (legalnie, płacąc itd.) nie reinstalując systemu (RTM właśnie)? Dodam, że dzwoniłem też do pomocy MS w Polsce, a nawet w UK i panie, które odbierały moje telefony powiedziały, że nie wiedzą o co mi chodzi i, żebym sobie kupił boxa i system od zera zainstalował, dograł ustawiania i programu itd. (co jest koszmarną stratą czasu).

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.
Pozdrawiam.
Notatka została dodana nie znane. Ostatnia edycja dokonana 21.12.2009 12:57 przez HrabiaHodon:

Temat poprawiono. Na przyszłość proszę tytułować wątki zgodnie z wytycznymi regulaminu forum.

20.12.2009 22:33

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Czy można aktywować Windows 7 RTM Home Edition 32Bit? (rozwiązany) - evhab - 20.12.2009 22:33
RE: Aktywacja W7RTM HE 32Bit - slump - 20.12.2009, 23:34
RE: Aktywacja W7RTM HE 32Bit - evhab - 21.12.2009, 09:46
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Windows 7 Home Premium Kopia zapasowa Mateusz118 1 3.026 20.12.2017 02:39
Ostatni post: Illidan
Windows 7 HOME PREMIUM Problem smoff97 1 2.189 16.01.2017 11:06
Ostatni post: Bossikowy
Format Komputera Windows 7 Home Premium bez płytki Chrupczasty 3 3.311 31.07.2016 12:40
Ostatni post: thermalfake
Windows 7 Home Premium, po formatowaniu nie działa Windows Update Przemo3468 4 3.601 10.07.2016 20:00
Ostatni post: Przemo3468
Windows 7 Home Premium SP1 64bit - Gdzie pobrać za darmo ? Pashiner 2 3.967 07.05.2016 21:34
Ostatni post: irocket
Brak Windows 7 home premium DiscoKoza 1 1.287 04.05.2016 16:47
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.