Wątek zamknięty

Problem z BSOD - ciągle to samo juz 1,5 roku.

 
thermalfake
Ostatni Mohikanin

Liczba postów: 13.580
Post: #6

RE: Problem z BSOD - ciągle to samo juz 1,5 roku.


(31.01.2013 12:14)Brzamka napisał(a):  Bardzo dziękuje za szybką poradę..Jeden z servisów wskazywał na płytę główną tylko w 50% drugie 50% to karta graficzna,nie chciałam ponosić kolejnych kosztów związanych z kupowaniem kolejnego podzespołu.

Założę się, że żaden nie rozpracował dokładniej tych bsodów (mało w którym robi się takie rzeczy) i w efekcie była zgadywanka. Ta grafika to już w ogóle jak kulą w płot.

Cytat:Przypomnę,że już jeden serwis jako problem wskazał HHD, po wymianie którego nic się nie poprawiło.

Nie wiem co o tym myśleć bo może faktycznie miał wadliwe sektory a może nie (uczciwość) - wyniku diagnostyki raczej nie widziałaś. Niemniej nie była to skuteczna naprawa a jedynie dysk wyszedł przy okazji.

Cytat:Moim babskim rozumowaniem doszukiwałam się konfliktu sterowników,zainstalowanego systemu (orginalnie była Vista) i wirusa Rootkita

Zawsze można przywrócić system i ewentualnie przeformatować dodatkowe partycje na obecność złośliwego oprogramowania. Ze sterownikami też sobie można poradzić. Te fabryczne od lapka są przetestowane natomiast jak inne jest coś takiego jak sprawdzenie podpisu sterowników (stabilniejsze) i ich testowanie - Vista i 7 ma mechanizm managera weryfikacji, zapuszcza się test i pracuje nad swoimi rzeczami.

Cytat:Ogólnie rzecz biorąc,tak jak powiedziałeś wymiana płyty głównej jest mało opłacalna, więc pozostaje mi korzystać z niego ile się da

Tak bo zupełnie nowych jako tako nie ma (czy do staroci czy nowszych), to co jest w oficjalnych kanałach często jest po naprawach/odrzuty fabryczne naprawione tzw refurbished za które trzeba słono płacić (koszt wyjściowy niemal cena laptopa). Ogólnie ten okres dla rozwiązań amd nie był szczególnie udany.

[Obrazek: 2089620800_1406976151.png]

W zamian za pomoc oczekuję poprawnej pisowni. Stop niechlujstwu.
Jak mądrze zadawać pytania? - przejrzyj poradnik na forum.
Nie udzielam porad via PW.

31.01.2013 12:45

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Problem z BSOD - ciągle to samo juz 1,5 roku. - thermalfake - 31.01.2013 12:45
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
WiFi nie reaguje, laptop czerwona dioda, wyłącza się samo w ustawieniach Ferdo 3 2.365 10.02.2017 00:18
Ostatni post: Ferdo
Windows BSOD redpapryka123 0 788 25.05.2016 16:18
Ostatni post: redpapryka123
Bsod w czasie uruchamiania pc szpic 6 1.894 21.03.2014 20:19
Ostatni post: thermalfake
BSOD - nv4_disp.dll DonWiorek 2 2.984 07.01.2012 18:44
Ostatni post: thermalfake
Windows XP BSOD polardamian 4 1.914 07.01.2011 22:36
Ostatni post: peciaq
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.