Wątek zamknięty

[Rozwiązany] BSOD: powodowany przez pliki hal.dll i atikmdag.sys

 
TomaszP
Nowy
Liczba postów: 5
Post: #7

RE: BSOD: powodowany przez pliki hal.dll i atikmdag.sys


Przepraszam, że post pod postem ale chciałem aby to było przestrogą dla innych "noobków" w świecie PC Uśmiechnięty Dziękuję za udzielone odpowiedzi i pomoc, niestety nikt nie przypuszczał, że użytkownik mógł po prostu zapuścić aż tak swój sprzęt, bo do takiego stanu raczej się nie doprowadza swoich maszyn. Temat do zamknięcia.

Zainstalowałem nowy system, włączyłem grę i dostałem blue screen, zastanowił mnie fakt, że występował w różnym momencie do tej pory. Doinstalowałem aplikację RealTemp i moim oczom na 2gim monitorze ukazało się prawie 70*C ... Po zajrzeniu do środka byłem przerażony (komputer czyszczę raz na miesiąc zawsze) gdyż nie wiem skąd tam się wzięło tyle syfu. Aktualnie sprzęt stoi w szafce serwerowej z osobnym chłodzeniem, temperatura nie przekracza 50-55 *C w stresie, gry oczywiście chodzą wyśmienicie i brak freezów czy BSODów.

Poniżej link: (aż mi wstyd, że nie przyszło mi to do głowy od razu).

RE: BSOD: powodowany przez pliki hal.dll i atikmdag.sys
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.11.2012 12:07 przez TomaszP.)

18.11.2012 12:05

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: BSOD: powodowany przez pliki hal.dll i atikmdag.sys - TomaszP - 18.11.2012 12:05
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
BSOD nwifi.sys ;/// biku1 1 1.339 13.08.2015 22:00
Ostatni post: thermalfake
Problem BSoD ntoskrnl.exe i inne pliki Xald 1 1.270 07.11.2013 16:53
Ostatni post: irocket
BSOD: błędy po świeżej instalacji systemu powodowane przez nvlddmkm.sys Negatyw 18 11.629 06.05.2013 21:37
Ostatni post: kamil950
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.