Odpowiedz

Menu Start dla Windows 8 - coraz lepsze

 
Nostromo
Administrator

Liczba postów: 2.387
Post: #2

RE: Menu Start dla Windows 8 - coraz lepsze


Moja opinia o Windows8?...buhahaha, totalna ignorancja konsumentów.
Jeżeli producent chce wprowadzić produkt na rynek i odnieść sukces(o to chyba Microsoftowi chodzi?) to musi stworzyć produkt lepszy, wygodniejszy dla użytkownika od poprzedniego, nie ignorując przyzwyczajeń do prostej obsługi i dobrych rozwiązań.
Czasy "jak za komuny" kiedy kupowało się jak leci- trzeba czy nie, dawno się skończyły.
Czasy kiedy kupowało się cokolwiek bo jest tanio- trzeba czy nie, dawno się skończyły.
Teraz system kupuje się inaczej.
Jeżeli jestem zadowolony z XP lub Windows7 to nic mnie nie przekona do Windows8.
Miałem prototypy systemu Windows8 kilka razy zainstalowane(nie jestem laikiem w temacie). To był koszmar, same problemy.
To nie jest system na PC.
Nietrudno sobie wyobrazić co przeżyją dotychczasowi użytkownicy Windows XP, dotychczas bardzo wiele firm korzysta z tego systemu.
Dla "rewolucyjnego" interfejsu tzw.Metro nie mam zamiaru rezygnować z systemu, który jest dla mnie przyjazny.
Jeżeli Stardock, inne firmy i programiści widzą potrzebę uzupełniania Windows8 o elementy, które mam w siódemce to po co mi Windows8?
W siódemce poczekam minutę na uruchomienie systemu albo włączę hibernację.
W przyszłości zainwestuję w system, który będzie spełniał MOJE potrzeby i oczekiwania.
W tej postaci Windows8 zapowiada się na totalną porażkę.
Poczekam na Windows9...może Windows10 będzie dla użytkowników.
A jak się nie zmieni polityka monopolisty przejdę na inny system.

30.08.2012 16:19

Róża Podziękowania od: DamiaX
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Menu Start dla Windows 8 - coraz lepsze - Nostromo - 30.08.2012 16:19
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
News Opera Software coraz bliżej przejęcia przez chińskie konsorcjum Portator 0 831 26.05.2016 05:29
Ostatni post: Portator
News Ubrani w technologię - jest nas coraz więcej Portator 0 814 25.05.2016 05:26
Ostatni post: Portator
News Samsung coraz bliżej 30% udziału w rynku smartfonów Portator 0 815 23.04.2016 05:11
Ostatni post: Portator
News Cyberprzestępcy coraz bardziej bezwzględni – atakują szpitale Portator 0 823 17.03.2016 06:35
Ostatni post: Portator
News Koniec haseł coraz bliżej? W3C dołącza do prac nad nowymi metodami logowania Portator 0 866 19.02.2016 07:22
Ostatni post: Portator
News Kobiety uważane są za lepsze programistki... jeśli ukrywają płeć Portator 0 763 18.02.2016 06:57
Ostatni post: Portator
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.