Odpowiedz

Czasami Nie Wlacza Sie System

 
navi
Nowy
Liczba postów: 1
Post: #1
Lightbulb 

Czasami Nie Wlacza Sie System


Witam.
Mam komputer marki Lenovo, intel core i3 oraz system win7.
Dzis doswiadczylem, ze moj komputer czasami nie wlacza systemu.
Naciskam przycisk wlaczajacy, pokazuje sie strona marki kopmuterowej, a potem robi sie czarny ekran i komputer zaczyna piszczec.
Nie wiem co to moze byc, Zeby wlaczyc komputer musialem wchodzic w F12 i wlaczac komputer przez boot system...
Zrobilem 2 razy przywracanie systemu do 17.01.2012r... za 2 razami wyskoczyl mi komunikat ze przywracanie nie udane, lecz jakims cudem udalo mi sie go (chyba) naprawic metoda prob i bledow, lecz boje sie, ze to sie powtorzy...

Opisze wam dokladnie co tam bylo :

Byl wielki napis Lenovo, i byly inforamcje zeby nacisnac F2 do Biosa i F12 do boot. Po zniknieciu tej tz. strony byl czarny ekran i komputer piszczal, musialem go wylaczyc przez powtorne nacisniecie klawisza Wylacz. Czasami mi sie wlaczyl normalnie i pokazywal sie komunikat o Naprawie Systemu wiec wziolem 2 razy napraw system, lecz to nie pomoglo, potem wlaczylem 2 razy przywracanie systemu, przy obydwoch wyskolczyl komunikat ze przywracanie sie nie udalo, lecz jakims cude 2 razy podrzad komputer sie wlaczyl normalnie bez pisku. Moim zdanie nie moze sie zaladowac system, komputer moze normalnie sie wlczyl 5/20razy. Boje sie ze cos sie moze stac z calym kompterem. Co to moze byc ? Pisk i czarny ekran (nie zaladowanie systemu) prosze o szybka pomoc ! :Help:
Notatka została dodana nie znane. Ostatnia edycja dokonana 13.02.2012 20:10 przez peciaq:

Używaj treściwych, precyzyjnych tematów w nagłówkach, zapoznaj się z: Jak poprawnie tytułować wątki? i popraw tytuł.

11.02.2012 21:39

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Czasami Nie Wlacza Sie System - navi - 11.02.2012 21:39
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
W koszu Gra nie wlacza Sie ! Pomocy gruszka238 2 1.188 05.01.2013 21:28
Ostatni post: thermalfake
Problem z mikrofonem - czasami szum czasami nic najkeno 0 309 31.10.2011 10:50
Ostatni post: najkeno
Nie wlacza sie counter strike 1.6 blad 1581056 luqa 0 266 07.08.2010 11:18
Ostatni post: luqa
cs mi sie nie wlacza luqa 0 201 02.08.2010 15:53
Ostatni post: luqa
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.