Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Przywrócenie ustawień fabrycznych

 
kompi
Wdrażany
Liczba postów: 27
Post: #3

RE: Przywrócenie ustawień fabrycznych


Bardzo dziękuję Ci FUNDACJA za pomoc.
Właśnie przywróciłem komputer do ustawień fabrycznych i wgrałem wszystkie programy.
Wydaje sie być wszystko w porządku.
Teraz aby nie robić tego w przyszłości na nowo, wpadłem na pomysł utworzenia płyte recovery.
Ale mam pytanie czy taka płyta przywróci mi komputer do stanu fabrycznego, czy przywróci do stanu jaki mam teraz, czyli z dodatkami moimi jak nowo wgrane programy itp.
Jeśli przywraca tylko stan fabryczny to nie chce tego robić, bo mam już 3 płyty recovery jakie zakupiłem z laptopem. Posiadam sony laptop, vgn-aw . ( windows7 bit 64.)
Znalazłem jak to się robi tutaj:
http://vaioblog.pl/odkryj-vaio/vaioblog-...sony-vaio/

Mam nadzieję że wszystko będzie o.k.
Ucieszyłem się że nie musze wkladac płyty dvd do laptopa, bo wystarczy wgrać wszystko na pen drive. Chociaż nie rozumiem jak mój 16 GB pen drive może wgrać całą zawartość komputera?
Niestety okazało się że że nie znalazłem opcji wgrania recovery na pen drive. Mam zatem pytanie, czy da się to zrobic na pen drive, czy musi byc płyta?
No i z pen drive można robić recovery?



Na dodatek podczas tworzenia recovery, napotkałem kolejny problem. Otóż jeszcze płyty żadnej nie akceptuje, pomimo że są wielokrotnego nagrywania i każdą z nich wcześniej z formatowałem. Gdy wkładam te płyty po chwili pojawia się napis;
insert a blank DL DVD.
The disc type is incorrect or the disc is not blank.



W końcu zabrałem się do robienia czegoś innego co myślę że da mi to co recovery, To coś nazywa się :
CREATE A SYSTEM IMAGE
pojawia się też napis: SAVE THE BACKUP

Czy proces powyższy w przyszłości pomoże mi przywrócić stan dzisiejszy komputera?


Dziękuję za pomoc, ale dodam że do roboty zabieram się już w tej chwili Uśmiechnięty
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.02.2012 23:39 przez kompi.)

02.02.2012 21:45

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
RE: Przywrócenie ustawień fabrycznych - kompi - 02.02.2012 21:45
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Migracja OSu oraz wszystkich ustawień systemu i plików z jednego HDD na drugi. DroneLocker 0 966 24.07.2016 11:15
Ostatni post: DroneLocker
Rozwiązany Zmiana ustawień Windows Update kamilkos 2 3.594 19.11.2015 23:37
Ostatni post: kamilkos
Laptop Toshiba Satellite C660-1NF. Przywrocenie do stanu fabrycznego/format PROBLEM adrian582 1 2.403 08.11.2015 11:56
Ostatni post: thermalfake
Co spowoduje przywrócenie systemu Windows 7 do ustawień fabrycznych? szyszek32124 3 2.846 26.08.2015 16:35
Ostatni post: thermalfake
Przywracanie ustawień fabrycznych Windows7 z Partycji Recovery (ASUS) Blackf 5 3.256 20.08.2015 13:58
Ostatni post: thermalfake
Problem z instalacją Windowsa po przywroceniu ustawien fabrycznych albgod12 1 1.648 18.07.2015 16:15
Ostatni post: thermalfake
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.