Pani SuperMod

Liczba postów: 19.072
Post: #1

Podczas eliminacji MS doszło do spotkania reprezentacji Barbadosu i Grenady.

Reprezentacja Barbadosu musiała wygrać mecz 2 golami, by awansować do następnej rundy rozgrywek. Lokalne przepisy mówią, że w przypadku wygranej w rzutach karnych zwycięzcy zalicza się wynik 2:0

Na 5 minut przed końcem meczu Barbados prowadził 2:1, co nie dawało mu jeszcze szansy na awans. Wtedy piłkarze Barbadosu, którzy zrozumieli, ze nie są w stanie przełamać zmasowanej obrony Grenady, odwrócili atak...i strzelili sobie gola samobójczego, by rozstrzygnąć mecz rzutami karnymi. Zawodnicy Grenady zorientowali się w sytuacji i... usiłowali strzelić gola samobójczego sobie!

Doszło do kuriozalnej sytuacji, kiedy gracze Barbadosu zaczęli bronić bramki przeciwników i próbowali powstrzymać ich przed strzeleniem "samobója".

W ostatnich minutach meczu widzowie byli świadkami dramatycznego widowiska, w którym obrońcy drużyn przeciwnych usiłowali powstrzymać napastników rywali przed trafieniami do własnych bramek!! Ostatecznie mecz zakończył się rezultatem 2:2 i doszło do rzutów karnych, w których lepsi okazali się piłkarze Barbadosu i dzięki temu awansowali do następnych gier.

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno, kiedy umrzesz.