| Zasady działu Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 |
|
Konfiguracja i optymalizacja Windows 7
|
|||||
| Temat / Autor | Odpowiedzi | Wyświetleń | Ostatni post [mal.] | ||
| 2 | 12.485 |
06.02.2010 00:46 Ostatni post: darkness2407 |
|||
![]() |
7 | 4.731 |
06.02.2010 00:48 Ostatni post: slump |
||
| 5 | 17.009 |
06.02.2010 01:11 Ostatni post: slump |
|||
| 12 | 13.040 |
06.02.2010 01:53 Ostatni post: darkness2407 |
|||
| 0 | 4.367 |
06.02.2010 18:27 Ostatni post: Sekstus |
|||
| 13 | 22.538 |
06.02.2010 19:15 Ostatni post: Sekstus |
|||
![]() |
8 | 24.590 |
06.02.2010 21:36 Ostatni post: slump |
||
| 1 | 12.907 |
06.02.2010 21:43 Ostatni post: slump |
|||
| 7 | 5.481 |
07.02.2010 13:55 Ostatni post: MAciachPaN |
|||
| 3 | 5.192 |
07.02.2010 21:51 Ostatni post: stingear |
|||
| 2 | 12.758 |
07.02.2010 22:01 Ostatni post: stingear |
|||
| 3 | 3.958 |
08.02.2010 03:30 Ostatni post: Pawel1015 |
|||
| 7 | 3.558 |
08.02.2010 13:16 Ostatni post: slump |
|||
| 7 | 4.866 |
09.02.2010 19:14 Ostatni post: Dzejkop |
|||
|
Rozwiązany Zmiana ikony GaduGadu
|
6 | 6.057 |
09.02.2010 20:13 Ostatni post: Bite13 |
||
| 4 | 20.515 |
10.02.2010 00:55 Ostatni post: CzesioSiano |
|||
| 1 | 5.396 |
10.02.2010 01:14 Ostatni post: slump |
|||
|
Rozwiązany Jak wyłaczyć usypianie? (rozwiązany)
|
2 | 49.317 |
10.02.2010 14:48 Ostatni post: Fryzur |
||
| 6 | 18.894 |
10.02.2010 19:24 Ostatni post: saper1972 |
|||
| 2 | 7.563 |
10.02.2010 20:02 Ostatni post: House |
|||
|
Rozwiązany XP mode nie uruchamia się (rozwiązany)
|
10 | 6.398 |
11.02.2010 19:30 Ostatni post: Lalik |
||
|
Rozwiązany Zmiana zawartości pliku ei.cfg (rozwiązany)
|
7 | 27.723 |
12.02.2010 15:57 Ostatni post: saper1972 |
||
| 3 | 5.035 |
12.02.2010 16:41 Ostatni post: szeregowy |
|||
| 4 | 4.691 |
12.02.2010 17:29 Ostatni post: GoLL@B |
|||
|
Rozwiązany Problem z usunięciem wpisu (rozwiązany)
|
3 | 2.627 |
13.02.2010 12:06 Ostatni post: KamilKiri |
||
| 2 | 5.178 |
13.02.2010 13:46 Ostatni post: Miszczu |
|||
|
Rozwiązany Brak pola "Szukaj" w menu Start (rozwiązany)
|
11 | 10.646 |
13.02.2010 16:15 Ostatni post: saper1972 |
||
| 19 | 29.165 |
13.02.2010 16:47 Ostatni post: War_3_ |
|||
| 3 | 4.130 |
13.02.2010 17:36 Ostatni post: War_3_ |
|||
| 10 | 51.183 |
13.02.2010 18:54 Ostatni post: slump |
|||
| 4 | 13.719 |
13.02.2010 19:21 Ostatni post: kornik |
|||
|
Rozwiązany Czarne ikony (rozwiązany)
|
6 | 8.512 |
14.02.2010 08:45 Ostatni post: Popiolek |
||
| 3 | 4.707 |
14.02.2010 09:59 Ostatni post: ais89 |
|||
| 10 | 16.813 |
14.02.2010 11:48 Ostatni post: marcin32 |
|||
| 6 | 8.453 |
14.02.2010 19:38 Ostatni post: Logan |
|||
| 3 | 6.059 |
15.02.2010 17:42 Ostatni post: ihatebuffering |
|||
|
Okna exploera nic nie wyświetlają
(Stron:
1
2
)
|
26 | 11.211 |
15.02.2010 18:15 Ostatni post: slump |
||
| 0 | 4.805 |
15.02.2010 20:27 Ostatni post: RoboD |
|||
| 8 | 18.771 |
15.02.2010 20:38 Ostatni post: nefty |
|||
![]()
Rozwiązany Dyski "Tylko Do Odczytu" - odebrałem sobie uprawnienia (rozwiązany)
(Stron:
1
2
)
|
28 | 44.324 |
16.02.2010 03:42 Ostatni post: Erwin |
||
|
Moderowane przez: Junior Moderatorzy, Moderatorzy, Senior Moderatorzy, Super Moderatorzy
|



Nowe posty
Popularny wątek (nowe)
Popularny wątek (brak nowych)
Brak nowych postów
Zawiera Twoje posty
Zamknięty wątek