Odpowiedz

Dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach

 
ihatebuffering
VIP

Liczba postów: 4.011
Post: #60

RE: Dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach


STOP nie rób formata! Zaraz dokończę posta. Formata możesz zrobić dla polepszenia działania systemu, ale wydajność gier się nie zwiększy. Cytuję twój post:

Cytat:Zrobiłem ten test temperatura sięga do 106C MAX MIN 79 C

Powiem Ci szczerze, że nie wiele brakuje Ci do usmażenia karty graficznej! Jak masz możliwość zwracaj komputer na gwarancję. Widzę, że PC masz z Niemiec, więc pewnie nie masz takiej możliwości. Chociaż kupiłeś PC w MM, a więc powinni Ci go przyjąć w każdym sklepie MM. Jeśli nie masz możliwości trzeba będzie własnoręcznie zmienić i na nowo zamontować system chłodzenia na karcie graficznej (nie masz przypadkiem tego Geforce z pasywnym chłodzeniem?). Jestem prawie pewny, że gry działają płynnie przez chwilę, do momentu gdy GPU osiągnie temp ponad 100 stopni C. Wtedy bios karty graficznej sam obniża taktowanie zegara GPU, shaderów oraz pamięci w celu zapobiegnięcia spaleniu karty. Jeśli nic nie grzebałeś w karcie graficznej, to jest to wada fabryczna i podlega reklamacji. Jeśli nie masz plomb, to pomożemy Ci zmienić chłodzenie na karcie Uśmiechnięty A może to tylko zapchany kurzem wentylator/radiator na karcie.

09.07.2010 17:43

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - ihatebuffering - 09.07.2010 17:43
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Problem z GTA IV nawet po formacie Mario14125 6 2.066 14.10.2013 11:55
Ostatni post: Mario14125
Rozwiązany Mój sprzęt dobry do gier ? (rozwiązany) czerwin97 2 3.211 16.02.2011 14:34
Ostatni post: stingear
Stare gry chodzą tylko na niskich detalach na dobrym komputerze borowik 13 6.121 15.10.2010 13:53
Ostatni post: ihatebuffering
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.