Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach (/dobry-komputer-ale-gry-mula-nawet-na-malych-detalach-7611-t)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


Dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - kilerdj - 06.07.2010 13:18

Witam zwracam się do was o pomoc chodzi o to ze mam problem ponieważ, mam dobry komputer Intel core i5 2.67 Ghz 6 Gb ram karta Geforce GT 250 1gb Windows 7 Home Premium x64.
I te gry które powinny chodzi na Full Detalach mulą przy najmniejszych np GTA 4 zainstalowałem Patch trochę się polepszyło ale dalej muli. Są inne gry który mulą np:Sniper Ghost Warrior,Splinter Cell Conviction jest ich o wiele więcej . Proszę o pomoc może wiecie o co chodzi ...


RE: Problem z grami dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - HrabiaHodon - 06.07.2010 13:30

Co rozumiemy przez stwierdzenie mulą?


RE: Problem z grami dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - House - 06.07.2010 13:31

Zaczął bym od aktualizacji sterowników. Następnie pousuwał bym zbędne programy chodzące w tej samej chwili co gra. Przydał by się screen z :start - wpisz - msconfig - zakładka uruchamianie.


RE: Problem z grami dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - kilerdj - 06.07.2010 13:32

Po prostu ledwo co chodzi gra. Chodzi jakby nie mogła.


RE: Problem z grami dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - GaryFisher - 06.07.2010 13:36

Witaj,

korzystasz z laptopa czy ze stacjonarnego?

pozdrawiam


RE: Problem z grami dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - kilerdj - 06.07.2010 13:41

Korzystam ze stacjonarnego.


RE: Problem z grami dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - House - 06.07.2010 13:42

Zastosuj się do tego co napisałem w 3 poście tego tematu. Bo jeśli nie stosujesz się do tego co piszemy to jak chcesz rozwiązać swój problem?. Następnie przełącz Panel sterowania\Sprzęt i dźwięk\Opcje zasilania na Maksymalną wydajność. Zacznij najpierw od tego o czym wcześniej wspomniałem.


RE: Problem z grami dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - kilerdj - 06.07.2010 13:47

Sterownik już pobieram dam znać jak poszło po zainstalowaniu.
Zainstalowałem sterowniki ale dalej bez zmian.


RE: Problem z grami dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - House - 06.07.2010 14:14

A czy resztę porad przetestowałeś ? Tego screena się doczekamy w końcu ? Cwaniak


RE: Problem z grami dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - kilerdj - 06.07.2010 14:16

Tego screena wyśle za jakąś godzinę.
http://img94.imageshack.us/img94/498/msconfigj.png


RE: Problem z grami dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - kalisz1955 - 06.07.2010 15:47

Ciekawe niby Windows 7 PL - a tu na foto po angielsku, o co tu chodzi, i jeszcze chyba nie o to okno chodziło tylko o uruchomione aplikacje.


RE: Problem z grami dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - House - 06.07.2010 15:51

Ja wyraźnie napisałem że chodzi o zakładkę uruchamianie (systemstart). Czy opcje zasilania również przestawiłeś zgodnie z moimi zaleceniami?


RE: Problem z grami dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - kilerdj - 06.07.2010 17:06

Ja mam win niemiecki i zbytnio nie wiem o co chodzi. Jak możesz to wstaw fotkę jak ma to wyglądać.


RE: Problem z grami dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - House - 06.07.2010 17:24

W nawiasie napisałem o co chodzi. A ścieżki w które masz wejść tłumacz sobie np na translate.google.pl.


RE: Problem z grami dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - kilerdj - 06.07.2010 17:30

Dobra mam po polsku i jeszcze dałem wysoka wydajność i nic to samo gry chodzą tak samo...
Skasowałem i zainstalowałem od nowa sterowniki do karty i zakutalizowałęm i nawet gra sie szybciej ładuje ale jest dalej tak samo.


RE: Problem z grami dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - Sewer78 - 07.07.2010 07:06

Jaki masz wynik w 3d marku 2006 i vantage ?


RE: Dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - kilerdj - 07.07.2010 09:55

Nie mam tego programu ale jak trzeba to ściągnę.

Ale jak na przykład sprawdzałem jakąś gierkę na http://cyri.systemrequirementslab.com/CYRI/intro.aspx to nie było żadnych problemów pokazuje ze powinno iść na full wrzucę za chwilę kilka screenów.
Tu jest jeden screen z stronki Can You Run It http://img806.imageshack.us/f/gta.png/
Wyniki są słabe Uśmiechnięty


RE: Dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - bodziulla - 07.07.2010 13:54

Hej.
Mam do Ciebie pytanie bo nie widzę nazwy płyty głównej możesz podać jej nazwę i jaki masz ram czyli też proszę o nazwę?. Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie masz system po niemiecku, ale czy sobie go spolszczyłeś czy mam tak teraz rozumieć?. Pytanie gdy masz system w wersji DE czy pobierasz sterowniki nie dla PL tylko dla DE?.


RE: Dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - kilerdj - 07.07.2010 16:34

Ja nazwy płyty głównej nie mogę podać ,ponieważ sam nie wiem jak się nazywa sprawdzałem w everst ultimate edition.
Co do ram to tutaj wstawiam screna z eversta.
Tak spolszczyłem sobie Windowsa ale dopiero wczoraj a sterowniki pobierałem na ze strony Nvida po polsku sterowniki myślałem ze to nie ma żadnej różnicy.


RE: Dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - bodziulla - 07.07.2010 17:07

Na płycie nie ma nazwy lub jakiś symboli?. A gdzie jest screen w sprawie ram?. Teoretycznie nie powinno być różnicy co do wersji językowej sterowników, ale widziałem na systemach niekiedy niezgodność sterowników i były błędy w działaniu aplikacji. Może spróbuj z sterownikami w wersji dla DE.