Odpowiedz

Dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach

 
bodziulla
VIP

Liczba postów: 2.364
Post: #57

RE: Dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach


Hej.
Wiesz co ja osobiście zrobiłbym czystą instalkę na nowo bez żadnych dodatków tzn. sam system, sterowniki (nowe dla DE) potem zrobiłbym ustawienia w usługach,rejestrze. Praktycznie zasugerowałbym sie do wszystkich czynności, które są tutaj podane. To Twoja decyzja, bo myślę, że za bardzo już jest system zapchany i masz kolizje. Jeżeli będziesz chciał tak zrobić napisz a powiem co i jak pokolei masz zrobić. Taka moja opinia, bo widze co rusz masz nowy problem a to może zaoowocować Tobie potem piękną pracą kompa.
Chyba, że jak wspomniał Hate masz trochę do bani płytę główną i może nie współpracować dobrze z innymi podzespołami (tutaj trzeba byłoby jeszcze sprawdzić na full obrotach programami procek, ram i nie tylko), możesz też zrobić test programem BurnInTest jeżeli chcesz oto link:
http://fileai.com/?r=328
Gdy będziesz miał wgrany program w zakładce "Configuration" jest opcja "Test selection&Duty cycles". Wybierasz podzespoły jakie masz dajesz je na 100% a czas testu ustawiasz na min. 40 min. Dajesz ok potem na Run i test idzie. Jak będą błędy prześlij screena i może to na bardziej pomożeCwaniak

Jeżeli uważasz, że pomogłem kliknij POMÓGŁ. Pzdr :)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.07.2010 18:28 przez bodziulla.)

09.07.2010 16:24

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dobry komputer ale gry mulą nawet na małych detalach - bodziulla - 09.07.2010 16:24
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Problem z GTA IV nawet po formacie Mario14125 6 2.066 14.10.2013 11:55
Ostatni post: Mario14125
Rozwiązany Mój sprzęt dobry do gier ? (rozwiązany) czerwin97 2 3.211 16.02.2011 14:34
Ostatni post: stingear
Stare gry chodzą tylko na niskich detalach na dobrym komputerze borowik 13 6.119 15.10.2010 13:53
Ostatni post: ihatebuffering
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 0 głosów.