Wątek zamknięty

problem z wersją systemu w SONY VAIO VPCEH1M1E

 
winterlife
Nowy
Liczba postów: 2
Post: #1

problem z wersją systemu w SONY VAIO VPCEH1M1E


Witam

na początku już piszę że mam tę plakietkę z kodem aktywacyjnym

posiadam laptopa Sony VAIO VPCEH1M1E pożyczyłem go w te wakacje siostrze i wytłumaczyłem co robić gdyby nie mogła odpalić z jakiegoś powodu komputera czy coś innego zaistniała dziwna sytuacja a mianowicie taka że komputer nie mógł odpalić Windowsa (komunikat -operating system not found ) powiedziałem jej by wyjęła i włożyła ponownie dysk twardy tym razem nie pomogło zrobiła tak z 6 razy no cóż ostateczność to przewalenie systemu ( przycisk assist który ma w sobie kopię systemu Windows 7 Home premium OA) on też odmówił działania i jedyne co było można zrobić to sformatować dysk twardy no dobra mówiłem żeby tego nie robiła ale jej chęć zgrania zdjęć na kompa była mocniejsza od tego no i recovery poszło się kochać daleko w pi**u ... jak przyniosła komputer do domu to powiedziała żebym przewalił system (no tak ciekawe jaki ...) poczytałem i dowiedziałem się że jeśli ściągnę normalnego Win 7 home prem to aktywacji nie przejdzie (no i bardzo dobrze bo nawet nie mogę wgrać sterowników) mam pytania takie :

1.Jakiego Windowsa ściągnąć do tego laptopa ? (myślę ale nie mam pewności że to będzie windows Home premium 64 bit OA nie mam pojecia jaki sp Zniesmaczony )

2.Czy jest jakaś paczka ze sterownikami czy trzeba będzie się męczyć z wgrywaniem osobno sterowników ze strony producenta ? (wolałbym paczkę bo jak teraz patrze to do tego laptopa jest około 60 sterowników)

3.Da się utworzyć partycję recowery którą będzie można w razie awari odczytać za pomocą tego przycisku ASSIST? czy potrzebny będzie do tego jakiś spec ?

4.Czy to będzie legalny system jeśli podam do niego klucz? (wydaję mi się że tak jeśli aktywacja przebiega poprawnie i z tego co wiem pobieranie jest legalne ale wrzucanie do internetu już nie jeśli się mylę proszę mnie poprawić )

5.Czy stoi coś na przeszkodzie w procesie "przywrócenia z zaświatów" mojego systemu ?

6.co mogę ewentualnie zrobić ?

błagam o pomoc mam teraz wersję próbną systemu i pozostały mi 3 dni do aktywacji
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.07.2014 20:55 przez winterlife.)

20.07.2014 20:35

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
problem z wersją systemu w SONY VAIO VPCEH1M1E - winterlife - 20.07.2014 20:35
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Problem po próbie aktualizacji systemu. patrick33 5 1.699 22.03.2020 19:09
Ostatni post: patrick33
Problem z przywróceniem systemu Machul999 1 2.859 02.06.2018 18:35
Ostatni post: Machul999
Problem z instalacją systemu Win 7 LENOVO Y700 johnpham 1 2.002 16.03.2017 20:27
Ostatni post: thermalfake
Rozwiązany Problem z windows update po reinstalacji systemu Gabriel2 2 2.856 16.10.2016 19:15
Ostatni post: Gabriel2
Problem z instalacją systemu - brak postępu Yourdeath 0 1.509 25.05.2016 22:53
Ostatni post: Yourdeath
Problem z Aktywacją systemu Windows 7 OpanowanY 2 3.551 10.05.2016 19:17
Ostatni post: OpanowanY
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.