Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio (/brak-zainstalowanego-urzadzenia-wyjsciowego-audio-43640-t)



Brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio - Petrus - 25.01.2015 20:12

Otóż od kiedy próbowałem zaktualizować stery programem Driver Booster przestał mi działać dźwięk.
Kiedy na najeżdżam na głośnik w pasku narzędzi pisze Brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio.
Próbowałem ściągać stery z strony asusa pisze mi, że niepowodzenie instalacji.

Mam asusa K53SJ, laptop

Wie ktoś co robić?

Identyfikator karty dźwiękowej
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0269&SUBSYS_10431AC3&REV_1001
HDAUDIO\FUNC_01&VEN_10EC&DEV_0269&SUBSYS_10431AC3


RE: Brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio - Meksyk1968 - 25.01.2015 20:20

Takich programów unikaj,zwłaszcza że są sterowniki na stronie Asusa.

Asus K53SJ

Masz mam nadzieję że wiesz co instalować.
Otwórz okno Programy i funkcje->zaznacz sortuj według->zainstalowano.
Wybierz sterowniki instalowane feralnego dnia odinstaluj,restart komputera wyczyść Ccleanerem i zainstaluj
ze strony jaką Ci podałem.


RE: Brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio - Petrus - 26.01.2015 10:21

No to właściwie tak zrobiłem, ale kiedy instaluje z strony asusa pisze, że niepowodzenie instalacji.

Format by pomógł?


RE: Brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio - Meksyk1968 - 26.01.2015 12:01

Format oczywiście że pomoże,chyba że to wina hardware ale nie sądzę.
Już niejeden miał problemy po instalacji takich wynalazków.
Jeśli masz partycje recovery w Asusach uruchamia się poprzez klawisz F9 podczas startu komputera.


RE: Brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio - Petrus - 27.01.2015 10:11

Do zamknięcia.