Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Czarny ekran po starcie (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Bezpieczeństwo Windows 7 (/bezpieczenstwo-windows-7-15-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Czarny ekran po starcie (rozwiązany) (/czarny-ekran-po-starcie-rozwiazany-14309-t)



Czarny ekran po starcie (rozwiązany) - kamila7987 - 26.02.2011 15:13

witam,
mam laptopa lenovo g550 z systemem win7. po włączeniu komputera wszystko wygląda na poprawne. natomiast po ekranie "zapraszamy!" zamiast zwykłego pulpitu pojawia się czarny ekran bez ikon i paska menu tylko z kursorem. mam możliwość włączenia programów, filmów i przeglądarki internetowej jedynie za pomocą menedżera zadań. system lenovo onekey rescue system działa poprawnie, a po przeskanowaniu nie wykrywa żadnych wirusów. zrobiłabym przywrócenie za pomocą onekey recovery do pierwotnych ustawień ale bardzo zależy mi na danych które znajdują się na partycji systemowej. bardzo proszę o pomoc!
p.s. jestem nowym użytkownikiem i proszę o wyrozumiałość bo informatyk ze mnie żaden Uśmiechnięty


RE: czarny ekran po starcie - Portator - 27.02.2011 09:54

Witaj. Swoje ważne pliki przenieś lub skopiuj na inną partycję lub nośnik zewnętrzny (pendrive ). Wtedy spokojnie możesz użyć opcji przywracania systemu.


RE: czarny ekran po starcie - kamila7987 - 16.03.2011 12:10

dzięki wielkie Uśmiechnięty system działa jak należy Uśmiechnięty