Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Po instalacji kompozycji nie działa Explorer - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Grafika (/grafika-23-f)
+---- Wątek: Po instalacji kompozycji nie działa Explorer (/po-instalacji-kompozycji-nie-dziala-explorer-10808-t)



Po instalacji kompozycji nie działa Explorer - worekowsa - 26.10.2010 17:48

Zainstalowałem jedną z kompozycji (chyba Panorama). Po jej wgraniu padł mi Explorer.
Nie wyświetlają się żadne okienka systemowe. Inni użytkownicy komputera (na innych kontach) pracują w porządku.
Nie mam jak zmienić swojej kompozycji, bo nie uruchomi mi się nawet panel sterowania.

Co robić w tej sytuacji?


RE: Po instalacji kompozycji nie działa eksplorator - stingear - 26.10.2010 18:01

Zacznij od tego, ze uruchomisz komputer w trybie awaryjnym. Tam wszystko naprawisz. Klawisz F8 przed pokazaniem się boot'screena i z listy wybierz Tryb awaryjny, zaloguj się na swoje konto i usuń wszystkie zmiany, jakie wtedy dokonałeś. Najlepszym sposobem na to będzie użycie Punktu przywracania systemu. START i w oknie szukania wpisz Punkt przywracania, a pojawi Ci się na liście. Wybierz ten z przed instalacji stylu.


RE: Po instalacji kompozycji nie działa eksplorator - ihatebuffering - 26.10.2010 18:06

A gdy wejdziesz do menedżera urządzeń, i dasz nowe zadanie, wpisz tam explorer.exe. Sprawdź, czy się włączy.


RE: Po instalacji kompozycji nie działa Explorer - stingear - 26.10.2010 18:14

Spróbuj tak jak pisze ihatebuffering. Zrobisz to naciskając kombinację klawiszy CTRL + SHIFT + ESC.


RE: Po instalacji kompozycji nie działa Explorer - worekowsa - 26.10.2010 18:58

Zrobiłem to co polecił mi sting.

Teraz - po zabiegu mam problem z pojawiającym się podczas startu oknem, informującym o niezarejestrowanym systemie... mimo, że jest już aktywowany!