Odpowiedz

Co w Windows 7 podoba się Wam najbardziej?

 
Admin
Administrator techniczny

Liczba postów: 1.006
Post: #1
Wink 

Co w Windows 7 podoba się Wam najbardziej?


Jakie nowości, ulepszenia i dodatki przypadły Wam najbardziej do gustu? Co Was zaskoczyło a co mimo wszystko rozczarowało w becie Windows 7?

Jeśli chodzi o mnie, najbardziej spodobało mi się pełne wykrycie sprzętowe dla mojego Razera Death Adder.. co najlepsze myszka nie została podpisana jako myszka tylko właśnie jako Death Adder.. brawo Gates. Dodam, iż instalacja przebiegała w tle i to bardzo sprawnie, bez żadnych komplikacji i alertów.
Bardzo pozytywne wrażenie wywarła na mnie szybkość wszystkich menu i list rozwijanych, widać zastosowanie nowych skryptów przełączających listy, pola itp.
Windows 7 został po prostu przyspieszony, przy zmianie większości opcji użytkownik nie jest już zmuszony do zatwierdzania danej operacji.. system wykonuje dane zadanie natychmiast, po jednym kliknięciu.

Oczywiście są to spostrzeżenia, które pojawiły się w pierwszych minutach użytkowania bety. Wersja, którą posiadam to x64, system nie jest obciążony żadnymi aplikacjami etc. więc szybkość i sprawność Win 7 w czasie dłuższej i codziennej pracy, może się drastycznie pogorszyć.

Pożyjemy, zobaczymy.

21.01.2009 01:25

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Co w Windows 7 podoba się Wam najbardziej? - Admin - 21.01.2009 01:25
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.