Wątek zamknięty

[Rozwiązany] Poważny problem z partycjami - zniknęły po zmianie rozmiaru

 
areks
Nowy
Liczba postów: 2
Post: #1
Lightbulb 

Poważny problem z partycjami - zniknęły po zmianie rozmiaru


Mam zainstalowanego oryginalnego Windows 7 64bit Pro na dysku sata. Jak go instalowałem To dysk był nowy więc podczas instalacji zrobiłem jedną partycję 30gb pod system i druga z reszta dysku. Wszystko poszło ok i wszystko działało.

Wpadłem dziś na pomysł, żeby zainstalować XPka bo mi był bardzo potrzebny. Na jakimś forum przeczytałem, że można zainstalować XP po 7 tylko po instalacji trzeba za pomocą płyty Windows 7 naprawić sektor rozruchowy. No i tak w Windows 7 zmniejszyłem Menadżerem dysków partycję D o 20Gb. Zbootowałem płytę z Windowsem XP i zainstalowałem go na tej nieprzydzielonej przestrzeni, wszystko poszło gładko ( no prawie bo w biosie musiałem przestawić na Compatible bo mi dysku instalator nie wykrywał). Dobra odpaliłem XPka i w Moim komputerze mam tylko partycje z Windowsem XP nie widać partycji z 7 i partycji D z moimi ważnymi danymi.
Ok więc pomyślałem odpalę płytkę z 7 i zrobię naprawianie systemu-> Naprawianie problemów ze startem. No ale nie znajduje mi Systemu Windows 7 do naprawienia Smutny, naprawa nic nie daje. Z ciekawości odpaliłem instalację Windows 7 do kroku wyboru dysku i jest tam tylko 3 partycje Smutny Jedna NIEPRZYDZIELONA 400GB, 20Gb z xpekiem i jakaś 7 mb pusta. Moje 2 partycje z Windowsem 7 i Danymi stały się jedna partycją NIEPRZYDZIELONĄ ? JAK TO MOŻLIWE ? Co mam robić. Ważne dane tam mam Smutny

31.03.2010 17:13

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Poważny problem z partycjami - zniknęły po zmianie rozmiaru - areks - 31.03.2010 17:13
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 2 głosów.