Odpowiedz

Nie można dodać nowego konta użytkownika.

 
Owsian55
Wdrażany
Liczba postów: 12
Post: #1

Nie można dodać nowego konta użytkownika.


Witam .
Mój problem polega na tym , że jak chce zalogować się na konto to wyskakuje komunikat : "Logowanie usługi profilów użytkowników nie powiodło się”.
Zacznijmy jednak od początku.Kilka dni temu po zalogowaniu się na konto wyświetlił mi się komunikat o profilu tymczasowym.Po wyguglowaniu , zobaczyłem , że jest parę
opcji na rozwiązanie tego problemu.Najpierw spróbowałem metody z rejestrem i rozrzeszeniem bak , niestety to nic nie dało.Potem spróbowałem przywrócić system , też
niestety się nie dało .Na końcu wyczytałem , że można też utworzyć nowe konto i przenieść swoje pliki ze starego konta .Zrobiłem nowe konto , skopiowałem potrzebne mi pliki
i myślałem , że to koniec problemu.Niestety w następny dzień , gdy chciałem się zalogować na to konto to właśnie wyskoczył ten komunikat o błędzie logowania.


Postanowiłem , że zrobię jeszcze jedno konto przez tryb awaryjny.Zrobiłem więc konto przez tryb awaryjny , nadałem właściwości administratora , zalogowałem się
do niego i wyskoczyła informacja o profilu domyślnym , więc chciałem dodać jeszcze jedno konto i tu pojawia się problem , bo gdy kliknąłem w ikonkę
" Dodaj lub usuń konta użytkowników " to nie pojawiają się dalsze opcje.Również opcja pod spodem "Konfiguruj ustawienia kontroli rodzicielskiej dla wszystkich użytkowników "
, gdy na nią kliknę to też nie pojawiają się dalsze opcje. w razie jakichkolwiek pytań , pytajcie ja postaram się na nie odpowiedzieć.Proszę o pomoc.

28.09.2016 16:43

Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Nie można dodać nowego konta użytkownika. - Owsian55 - 28.09.2016 16:43
Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Excel - jak dodać do ppm sfinx 2 226 27.03.2024 21:17
Ostatni post: sfinx
Zakładanie konta pocztowego. NorDez 0 3.967 14.09.2020 10:32
Ostatni post: NorDez
Problem po przełączeniu użytkownika Andrzejp 0 1.101 15.02.2017 22:40
Ostatni post: Andrzejp
Rozwiązany Problem z utworzeniem konta WIN7 eastrockerr 8 2.028 29.12.2016 11:04
Ostatni post: eastrockerr
Problem z instalacją programów na koncie użytkownika standardowego tojatta 2 1.561 20.12.2016 23:08
Ostatni post: thermalfake
Zarządzanie kontami - jak pozbyć się niechcianego konta? djlosiu 6 1.932 23.11.2016 20:28
Ostatni post: djlosiu
« Starszy wątek | Nowszy wątek »

Temat został oceniony na 0 w skali 1-5 gwiazdek.
Zebrano 1 głosów.