Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Komunikat "Dumping memory disk" - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Komunikat "Dumping memory disk" (/komunikat-dumping-memory-disk-9862-t)



Komunikat "Dumping memory disk" - katolun - 27.09.2010 19:54

Witam.

Od jakiegoś czasu pojawia się mi błąd na niebieskim ekranie.
U dołu ekranu pojawia się napis "Dumping memory disk" a po chwili następuje restart komputera.
Konfiguracja mojego peceta:
Gigabyte X58 UD7, core i7 920, GF gtx295, 12gb ram (corsair 1333MHz), 2 x samsung 500 (sataII), 1 x samasung 750gb (sataII), 1x320gb ata, corsair 650W.

Błąd ostatnim razem pojawił sie po uruchomieniu worda.


Pozdrawiam
Ewelina

PS dzięki za ewentualną pomoc.


RE: Komunikat "Dumping memory disk" - bodziulla - 27.09.2010 21:57

Hej.
Mam do Ciebie prośbę czy możesz podać kod błędu?. Jednoznacznie nie mogę odpowiedzieć, ale jak chcesz najprościej było by jakbyś przesłał mi plik dmp z folderu C:\Windows\minidump. Jak możesz wyślij mi np: na przeklej pliki dmp jak najbardziej aktualne lub wszystkie jakie masz oki.Cwaniak
Pzdr


RE: Komunikat "Dumping memory disk" - katolun - 28.09.2010 16:11

jak przykleić ten plik?


RE: Komunikat "Dumping memory disk" - bodziulla - 28.09.2010 18:45

Hej.
Po prostu dane pliki wrzucasz na serwer przeklej link:
http://www.przeklej.pl/

Cwaniak
Pzdr


RE: Komunikat "Dumping memory disk" - bodziulla - 28.09.2010 22:51

Hej Ewelina.
Po sprawdzeniu Twojego pliku i weryfikacji masz problem z sterownikiem dla karty graficznej. Z tego co widzę masz kartę GeForce GTX295. Mam do Ciebie dwa pytania skąd masz aktualne sterowniki i jaka jest ich wersja?. Jeżeli nie wiesz jak masz to sprawdzić to klikasz na Komputer/ Właściwości/ Menedżer Urządzeń. Znajdujesz tak swoją kartę i w właściwościach jest wersja sterownika?. Jak na razie tyle gdy odpowiesz i ja odpowiemCwaniak
Jeszcze jedno pytanie jaki masz system włącznie z architekturą proszę o podanie tzn np: Windows 7 Home Premium 32 bity itp. Jak i również proszę o potwierdzenie czy masz tę kartę co napisałem powyżej?.
Pzdr


RE: Komunikat "Dumping memory disk" - katolun - 29.09.2010 19:39

Zgadza się mam kartę GTX295.
Sterowniki wgrane były już do komputera po jego zakupie.
Teraz ściągnęłam najnowsze z strony nVidia ale jeszcze ich nie instalowałam.

Windows mam Windows 7 Ultimate 64bit.


RE: Komunikat "Dumping memory disk" - ihatebuffering - 30.09.2010 12:13

Zainstaluj je śmiało.


RE: Komunikat "Dumping memory disk" - bodziulla - 30.09.2010 14:12

Hej Ewelina.
Zrób tak jak wspomniał powyżej Hate. Zainstaluj śmiało nowe sterowniki dla swojej karty. Pamiętaj o tym, że zanim to zrobisz postaraj się usunąć te co masz włącznie z folderami, które pozostaną po tych starych okiCwaniak
Pzdr
PS. Jak nie będziesz wiedzieć co i jak pisz a na pewno Nasze forum pomoże TobieCwaniak


RE: Komunikat "Dumping memory disk" - katolun - 17.10.2010 11:32

No i niestety.
Ponownie pojawił się niebieski ekran.
Jak poprzednio pliki dałam na przyklej.
http://www.przeklej.pl/plik/101710-22822-01-rar-00224tcm3agh

Pozdrawiam
Ewelina

PS: Zainstalowałam najnowsze sterowniki z strony NVidia.