Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z zmieniającymi się sterownikami od grafiki NIC NIE pomaga Pomocy. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Problem z zmieniającymi się sterownikami od grafiki NIC NIE pomaga Pomocy. (/problem-z-zmieniajacymi-sie-sterownikami-od-grafiki-nic-nie-pomaga-pomocy-9806-t)



Problem z zmieniającymi się sterownikami od grafiki NIC NIE pomaga Pomocy. - piotto0 - 26.09.2010 12:18

Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum jak i Windows 7 Ultimate 64 bit.

Zakupiłem nowy PC, min. z grafiką Geforce GTX 470 i mam problem z sterownikami a mianowicie opiszę dokładnie sytuację.

Instaluje sterowniki najnowsze z strony nvidi, 258.96 prosi o restart systemu, robie tak patrze mam najnowsze sterowniki i jest ok, gry chodzą fajnie itd.
Potem robie jeszcze raz restart systemu, i mam sterowniki wersja 03.04 .
Wyłączyłem ściaganie automatyczne sterowników ale z tego co czytałem to system instaluje to z własnej pamięci.
Znalazłem tak że podobny wątek i tam pisało aby w msconfig wyłączyć : InstalDriver Table Manager - Także to wyłączyłem,
Potem w Menadżerze urządzeń wszedłem na grafike i dałem w "Aktualizuj Sterownik" -> Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu sterownika i wybrałem "puplit" gdzie znajduję się instalka tych nowych sterowników, ( ale on jej chyba nie widzi bo nie mogłem jej docelowo wybrać. ) Nie mam pojęcia co robić dalej myślałem aby znaleść te zapamiętane sterowniki 03.04 ( w windowsie 7 ) i usunąć ich pliki, ale nie wiem jak się do nich dostać i które to są. Bardzo prosze o pomoc, dodam że jestem amatorem w oprogramowaniach - Dopiero zaczynam swoją naukę jako "Informatyk". Pozdrawiam i proszę o pomoc. Smutny