Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Instalacja sterowników z laptopa - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Instalacja sterowników z laptopa (/instalacja-sterownikow-z-laptopa-9804-t)



Instalacja sterowników z laptopa - gnykus - 26.09.2010 10:45

witam mam pytanko do was koledzy, być może wszedłem w zły dział ale i tak zaryzykuje. kupiłem sobie laptopa i się okazuje że jestem sporo do tyłu z technologią. Byłem nauczony tego że jeżeli formatowałem kompa i przechodziłem do instalacji następna rzeczą jaka robiłem to wkładałem płytkę ze sterownikami płyty głównej instalowałem następnie gafkę itd. teraz się okazuje że sterowniki są już na laptopie a jak się zapytałem faceta w sklepie który mi go sprzedał to powiedział że jeżeli będę chciał odświeżyć system to mam przynieść kompa do niego i on wszystko zrobi a ja niestety nie chcę żeby obca osoba grzebała mi w plikach. Więc moje pytanie brzmi czy ktoś może mi krok po kroku objaśnić jak to teraz działa jak przebiega instalacja na Windows 7 i jak się później instaluje sterowniki które są już w systemie.


RE: instalacja sterowników z laptopa - DamiaX - 26.09.2010 20:21

Hej.
Windows 7 ma wbudowane własne stery.
I je sam instaluje.
Jeżeli chcesz zainstalować własne stery po prostu wkładasz płytę ze sterami i instalujesz.
Nic się od tego nie zepsuje.
A stery muszą być pod Viste albo pod Windows 7 Uśmiechnięty.


RE: instalacja sterowników z laptopa - gnykus - 27.09.2010 19:31

czyli poprostu instalować Windows 7 a on sam juz wykryje urządzenia i zainstaluje tak? bo jak dobrze zrozumiałem to sterowniki są jakieś w laptopie ukryte sam juz nie wiem.