Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problemy ze stabilną praca Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Problemy ze stabilną praca Windows 7 (/problemy-ze-stabilna-praca-windows-7-9770-t)



Problemy ze stabilną praca Windows 7 - wonderwall - 24.09.2010 15:08

Cześć.
Posiadam nowego laptopa Toshiby, model A660-133
Konfiguracja; i3 2,16ghz, 4gb ramu, dysk 640gb, grafika 330m. mysle ze wsytarczajaca do pracy win7.
Niestety po miesiącu prób i starań nie udało mi sie zmusic lapka do jakies normalnej pracy z tym systemem. mp3, filmy dvd gry, sam system, i wiele innych programow notorycznie sie tną i zawieszaja itd. Praktycznie praca na lapku jest niemozliwa. Co probowalem zrobic? Pierwsza rzecz to testowalem pamieć memtestem oraz dysk hdtunem. Wyszło bez błedow. Nastepnie pousuwalem cześć niepotrzebnych programow toshiby oraz wyłaczyłem usługi typu windows defender. Zauktualizowalem wszystki sterowniki za pomoca programu Driver Max. Ostatnia deska ratunku bylo upgradowanie BIOSu poniewaz pare dni temu wyszedl nowy wersja 1.60.
Niestety wszystkie te zabiegi nie dały praktycznie żadnego rezultatu. Jeśli mieliscie podobne problemy powiedzcie jak je ewentualnie pokonaliście. Szkoda mi oryginalnego systemu ale pradopodobnie bedę zmuszony wymienić system na XP . I tu kolejne pytanie. Czy mogę kupić do Toshiby XP w wersji OEM skoro firmowy komputer był już z oem-ową wersją Windows 7?