Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Formatowanie systemu Windows 7 Home Premium za pomocą recovery CD - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Formatowanie systemu Windows 7 Home Premium za pomocą recovery CD (/formatowanie-systemu-windows-7-home-premium-za-pomoca-recovery-cd-9735-t)



Formatowanie systemu Windows 7 Home Premium za pomocą recovery CD - marcin1297 - 23.09.2010 15:49

witam mam podobny problem jak szydelko1991. mianowicie mam laptopa hp pavilion dv7 , po zakupie zrobiłem 4 dyski dvd do odzyskiwania za pomocą recovery menager tak jak zaleca producent, teraz chce sformatować lapka i robię wszystko zgodnie z instrukcja (czyli metody przy użyciu płyt i 2 metodą odzyskania dzięki partycji na dysku ) jednak laptop "odmawia" formatu, tzn. po wsadzeniu 1 dysku odzyskiwania uruchamiam komputer wchodzę w wyskakujące okno wybieram zalecane funkcje i albo przechodzi do logowania do mojego konta koma albo wywala ze brakuje odpowiedniego dysku . Mógłby ktos coś poradzić?