Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Obraz systemu - zmiana jego lokalizacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Obraz systemu - zmiana jego lokalizacji (/obraz-systemu-zmiana-jego-lokalizacji-9699-t)



Obraz systemu - zmiana jego lokalizacji - marian44 - 22.09.2010 18:43

Witam,
Zrobiłem obraz płyty całego systemu i zapisałem go na dysku D. Pojawiły się na nim trzy pliki luzem: MARIAN-KOMPUTER, WindowsImageBackup i MediaID. Czy jak utworze sobie folder, nazwę go powiedzmy KOPIA ZAPASOWA i umieszczę te trzy pliki w tym folderze to system je znajdzie żeby dodawać nowe rzeczy co tydzień do tej kopii?


RE: Obraz systemu - zmiana jego lokalizacji - DamiaX - 22.09.2010 19:08

Tak znajdzie tylko zmienisz ścieżkę kopi zapasowej Zadowolony.


RE: Obraz systemu - zmiana jego lokalizacji - marian44 - 22.09.2010 20:12

Czyli nie ważne gdzie umieszczę, ważne że nadal będzie na dysku D? Mam nadzieję że dobrze zrozumiałem Cwaniak


RE: Obraz systemu - zmiana jego lokalizacji - bodziulla - 22.09.2010 21:49

Hej.
Praktycznie już dokonałeś zmiany podejrzewam, że przy następnej aktualizacji kopii będziesz musiał tylko zrobić zabieg kosmetyczny celem naprowadzenia na nową ścieżkę. Nawet jak zmienisz nazwę tego samego folderu w pamięci pozostaje nazwa starego folderu Ty musisz jak wyżej wspomniałem naprowadzić na nowy folder.
Pzdr


RE: Obraz systemu - zmiana jego lokalizacji - marian44 - 22.09.2010 22:43

Mógłbyś mi podpowiedzieć jak naprowadzić? Gdzie jest taka opcja?