Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Opera oraz IE pasek kart brak ostatnich wątków oraz skasowne dane www z paska adresu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Opera oraz IE pasek kart brak ostatnich wątków oraz skasowne dane www z paska adresu (/opera-oraz-ie-pasek-kart-brak-ostatnich-watkow-oraz-skasowne-dane-www-z-paska-adresu-9476-t)



Opera oraz IE pasek kart brak ostatnich wątków oraz skasowne dane www z paska adresu - DamianW7 - 16.09.2010 18:47

Witam, mam taka sam nie wiem czy nietypową sprawę ale mnie to zadziwiło a wręcz zdenerwowało bo skasowała mi się chyba sporo zapisanych ciekawych stron itp. Chodźi mi o to, że miałem problem z internetem i włączając Opere wyświetlało mi się oczywiście iż nie można wyświetlić strony i chyba od tego wszystko sie pokasowała, czyli miałem karty otwarte ze stronami dziś wchodzi ich nie ma oraz w pasku wpisywania stron www miałem tam dość sporą ilość stron i też pasek jest pusty, jak na przyszłość mam uchronić się od tego typu niemiłej sytuacji?

PS. więc teraz, że z IE też wszystko poznikało.