Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Reinstalacja systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Reinstalacja systemu (/reinstalacja-systemu-9107-t)



Reinstalacja systemu - wolapasikonska - 07.09.2010 09:20

(25.08.2010 21:26)play28 napisał(a):  Witam,
planuję usunąć wszystkie dane jakie mam na komputerze (pliki, antywirusy..) wszystko,wszystko i postawić komputer na nowo. Kupiłem z rok temu Windows 7 Professional więc jest oryginalny.
Teraz posiadam nie oryginalnego antywirusa oraz office, a chcę mieć po formacie wszystko oryginalne (w razie kontroli legalności oprogramowania )

Komputer będę używał do dwóch gier (więcej nie planuje kupować) i porszę o poradę: jakiego antywirusa wybrać, czy darmowy antywirus będzie dobry, firewall, oraz jaką polecacie bezpieczną przeglądarkę (czy opera będzie dobrym wyborem).
Proszę również o instrukcję jak sformatować komputer na windows7 i podzielić patrycje.
posiadam 2GB ram, kartę graficzną GT9400, 2.80GHz

pozdrawiam

:cool:sprobuj w goolach wpisac- microsoft essentiale download- wyskoczy stronka microsoftu-warunek Windows 7 musi byc legalny i odinstaluj wczesniejsze antiwirusy -sciagnij program i postepuj wedlug instrukcji instalatora - i tyle by miec super legalny i dobry antywirus za darmo-co do przegladarki to ja korzystam z googla i jest ok.