Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Procesy nie startują - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Procesy nie startują (/procesy-nie-startuja-9097-t)



Procesy nie startują - rosalek - 07.09.2010 07:59

Spotkała mnie następująca przykrość na jednym z komputerów:

System startuje jednak po zalogowaniu się widać tylko czarne tło zamiast pulpitu, kursor oraz otwarte okno Moje Dokumenty. Po wejściu w dostępne procesy jest ich dosłownie kilka. Reszta nie startuje.

Macie pomysł jak poradzić sobie z tym klopsem bez przeinstalowywania systemu?

Za pomoc z góry dziękuję Uśmiechnięty


RE: Procesy nie startują - House - 07.09.2010 08:27

Włóż dysk startowy systemu Windows 7 i użyj opcji napraw.


RE: Procesy nie startują - ihatebuffering - 07.09.2010 08:30

A to jest w ogóle Windows 7 ? Tak jak pisze House, lub przywróć system.


RE: Procesy nie startują - rosalek - 07.09.2010 08:45

Jest Windows 7 Uśmiechnięty nie wspominałem bo to jest forum o tym systemie ale fakt może powinienem Uśmiechnięty Dam znać czy się powiodło.


RE: Procesy nie startują - Ciastek77 - 11.09.2010 15:31

Miałem coś podobnego w Vista. Za każdym razem uruchamiałem Menadżer zadań (ALT+CTRL+DEL) następnie w menu plik uruchom zadanie (czy coś podobnego) i wpisywałem explorer.exe a następnie enter. Po chwili wszystko było widoczne. Problem w tym, że musiałem robić to za każdym razem kiedy wchodziłem na to konto. Można spróbować jeszcze tak jak napisałem, następnie utworzyć drugie konto, poprzenosić na nie potrzebne rzeczy, a stare wykasować lub zostawić (na wszelki wypadek).