Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Opóźnione zamykanie lub restart systemu - Windows 7 Professional 64 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Opóźnione zamykanie lub restart systemu - Windows 7 Professional 64 (/opoznione-zamykanie-lub-restart-systemu-windows-7-professional-64-9041-t)



Opóźnione zamykanie lub restart systemu - Windows 7 Professional 64 - elemelek87 - 05.09.2010 12:22

Witam Mam problem z zamykaniem lub uruchamianiem ponownie systemu, gdyż wyświetla mi się komunikat puste oczekiwanie na zamkniecie programów ;/ Posiadam 7 Professional x64 Jeśli ktoś miał podobny przypadek proszę o pomoc ! Z Góry dzięki Łukasz.


RE: Opóźnione zamykanie lub restart systemu 7 Professional 64 - ihatebuffering - 05.09.2010 12:29

Pobierz sobie program:
Sunrise Seven
W zakładce Wydajność, masz suwaki. 2 i 3 przesuń w lewo, tylko nie do zera. Teraz restart systemu. Powinno być lepiej. W menu start wpisz msconfig, zakładka uruchamianie. Zamieść screena na forum.


RE: Opóźnione zamykanie lub restart systemu 7 Professional 64 - elemelek87 - 05.09.2010 12:44

(05.09.2010 12:29)ihatebuffering napisał(a):  pobierz sobie program:
Sunrise Seven
W zakładce Wydajność, masz suwaki. 2 i 3 przesuń w lewo, tylko nie do zera. Teraz restart systemu. Powinno być lepiej. W menu start wpisz msconfig, zakładka uruchamianie. Zamieść screena na forum.

tak właśnie zrobiłem i niestety wartości 0 nic nie pomogły ;/ już daje screena

[Obrazek: 0c40af711bf9.jpg]

[Obrazek: 8bd9f1f6417f.jpg]


RE: Opóźnione zamykanie lub restart systemu - Windows 7 Professional 64 - ihatebuffering - 05.09.2010 12:52

Zostaw sobie, Eseta, System operacyjny i Rocket Dock. Resztę możesz odznaczyć. Napisz czy coś pomogło. Aha, te okienko które wyskakuje, jest od jakiegoś konkretnego programu ?


RE: Opóźnione zamykanie lub restart systemu - Windows 7 Professional 64 - elemelek87 - 05.09.2010 13:07

(05.09.2010 12:52)ihatebuffering napisał(a):  Zostaw sobie, Eseta, System operacyjny i Rocket Dock. Resztę możesz odznaczyć. Napisz czy coś pomogło. Aha, te okienko które wyskakuje, jest od jakiegoś konkretnego programu ?

no wlasnie ze od samego poczatku raz sie nie wyswitla a raz wyswietla i glowie sie juz nad tym pare dni odkad dostalem kompa i zrobilem system .. ;/ teraz wogole cos mi sie posypalo bo nie moze boota systemowego zaladowac i nie chce sie wogole system uruchomoc ;/ nie wiem czy to przez te suwaki poprostu masakra jakas