Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Gdzie w Windows 7 znajdują się profile Gadu-Gadu? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Gdzie w Windows 7 znajdują się profile Gadu-Gadu? (/gdzie-w-windows-7-znajduja-sie-profile-gadu-gadu-9030-t)



Gdzie w Windows 7 znajdują się profile Gadu-Gadu? - almagro - 04.09.2010 18:38

Witam! Mam mały problem z komunikatorem GG. Nie mogę znaleźć folderów z profilami (w Windows XP były one tutaj: C:/Documentsand Settings/*Nazwa użytkownika*). Zaznaczyłem "Pokaż wszystkie foldery" ale dalej go nie ma. Inne programy tj. GIMP czy Delphi mają swoje foldery i są dane użytkownika. Gdzie mogę to znaleźć? góry THX.


RE: Gdzie w Windows 7 znajdują się profile Gadu-Gadu? - slawektor - 04.09.2010 19:19

C:\Users\xxxxxx\AppData\Roaming\Nowe Gadu-Gadu.


RE: Gdzie w Windows 7 znajdują się profile Gadu-Gadu? - artzin - 10.09.2012 00:02

(04.09.2010 18:38)almagro napisał(a):  Witam! Mam mały problem z komunikatorem GG. Nie mogę znaleźć folderów z profilami (w Windows XP były one tutaj: C:/Documentsand Settings/*Nazwa użytkownika*). Zaznaczyłem "Pokaż wszystkie foldery" ale dalej go nie ma. Inne programy tj. GIMP czy Delphi mają swoje foldery i są dane użytkownika. Gdzie mogę to znaleźć? góry THX.

a co kiedy nie ma u mnie folderu AppData ?


RE: Gdzie w Windows 7 znajdują się profile Gadu-Gadu? - Portator - 10.09.2012 05:49

W oknie exploratora kliknij Organizuj potem Opcje folderów i wyszukiwania, dalej zakładka Widok i poszukaj Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski, zaznacz to i zastosuj. Folder będzie widoczny.