Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Czy do naszej "siódemki" trzeba instalować sterowniki? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Czy do naszej "siódemki" trzeba instalować sterowniki? (/czy-do-naszej-siodemki-trzeba-instalowac-sterowniki-901-t)



Czy do naszej "siódemki" trzeba instalować sterowniki? - speedy1b - 06.08.2009 13:46

Tak jak w temacie.... (chodzi mi tu o sternowiki do płyty głównej i karty graficznej) jedni mówią ze tak drudzy że nie...


RE: Czy do naszej "siódemki" trzeba instalować sterowniki? - Skymad - 06.08.2009 13:47

Do każdego systemu trzeba instalować stery do chipsetu i grafiki Zadowolony


RE: Czy do naszej "siódemki" trzeba instalować sterowniki? - Dzejkop - 06.08.2009 13:59

(06.08.2009 13:47)Skymad napisał(a):  Do każdego systemu trzeba instalować stery do chipsetu i grafiki Zadowolony

Do chipsetu instaluje tylko pod XP (pod 7 nie bo po co? O.O ) do grafiki to Windows 7 sam instaluje sterowniki.


RE: Czy do naszej "siódemki" trzeba instalować sterowniki? - Skymad - 06.08.2009 14:04

No ok, 7 łapie sama, ale nie zawsze dobre - mi zainstalowała do grafiki takie że po resecie był BSOD i musiałem naprawiać system... a potem już nie ryzykowałem i zainstalowałem sam najnowsze drivery ze strony NV i Gigabyte'a Cwaniak


RE: Czy do naszej "siódemki" trzeba instalować sterowniki? - slawektor - 06.08.2009 14:15

(06.08.2009 14:04)Skymad napisał(a):  No ok, 7 łapie sama, ale nie zawsze dobre - mi zainstalowała do grafiki takie że po resecie był BSOD i musiałem naprawiać system... a potem już nie ryzykowałem i zainstalowałem sam najnowsze drivery ze strony NV i Gigabyte'a Cwaniak

u mnie znowu odwrotna sytuacja zainstalowało sie wszystko ok, nawet chyba wolę jak robi to sam system


RE: Czy do naszej "siódemki" trzeba instalować sterowniki? - drNK - 06.08.2009 15:03

Sewen nie instaluje wszystkich sterowników i nigdy tak nie będzie ; ) więc szykuj się że musisz dograc stery typu catalyst