Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak usunąć niepotrzebny komunikat? (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak usunąć niepotrzebny komunikat? (rozwiązany) (/jak-usunac-niepotrzebny-komunikat-rozwiazany-8974-t)



Jak usunąć niepotrzebny komunikat? (rozwiązany) - Kniaz - 02.09.2010 18:13

W obszarze powiadomień (Windows 7 Home Premium) po kliknięciu flagi pojawia się komunikat : Zainstaluj sterownik urządzenia wielofunkcyjnego. Po otwarciu okna Szczegóły komunikatu jest informacja :This solution could not be downloaded, a niżej (przytaczam po polsku) :
Możliwe przyczyny
Raport problemu do tego rozwiązania został usunięty lub zmieniony na tym komputerze i nie jest już dostępny.
Wyjaśniam, że komunikat pojawił się po instalowaniu sterowników do urządzenia wielofunkcyjnego Epson Stylus SX510W, które z powodzeniem zainstalowałem z sieci. Urządzenie i PC działają bez zastrzeżeń.
Nie lubię bałaganu w komputerze i próbowałem na różne sposoby usunąć ten komunikat, lecz bezskutecznie! O ile ktoś jest w stanie pomóc mi rozwiązać ten problem, bardzo o to proszę.
Kniaz[/size]


RE: Usunięcie komunikatu - House - 02.09.2010 18:19

Komunikaty możesz wyłączyć w Panel sterowania\System i zabezpieczenia\Centrum akcji\Zmień ustawienia Centrum akcji


RE: Jak usunąć niepotrzebny komunikat ? - Kniaz - 03.09.2010 21:50

Serdeczne dzięki!Problem jest rozwiązany.Mam nadzieję,że w przypadku pojawienia się w przyszłości ewentualnych problemów będą pod flagą pojawią się odpowiednie komunikaty?
Kniaz


RE: Jak usunąć niepotrzebny komunikat ? - War_3_ - 03.09.2010 21:53

Zależy jak ustawisz. Mogą być wszystkie ignorowane nawet.


RE: Jak usunąć niepotrzebny komunikat ? - Kniaz - 03.09.2010 22:09

OK.Jestem nowicjuszem i z trudem poruszam się na forum!
Kniaz