Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak zmienić kamerke internetową? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: Jak zmienić kamerke internetową? (/jak-zmienic-kamerke-internetowa-8739-t)



Jak zmienić kamerke internetową? - Jasieg - 26.08.2010 17:27

Mam pytanie niewiem czy umiesciłem to w dobrym dziale ale proszę o pomoc. Podczas instalacji programu wyskoczyło okienko w którym trzeba bylo wybrać kamerkę niewiem dlaczego byly dwie mimo, że mam tylko jedna, wybrałem i wybor okazał sie zły jak zmienic żeby program używał drugiej!!


RE: Jak zmienić kamerke internetową? - OBCY1910 - 26.08.2010 17:57

(26.08.2010 17:27)Jasieg napisał(a):  Mam pytanie niewiem czy umiesciłem to w dobrym dziale ale prosze o pomoc. Podczas instalacji programu wyskoczyło okienko w ktorym trzeba bylo wybrać kamerke niewiem dlaczego byly dwie mimo ze mam tylko jedna, wybrałem i wybor okazał sie zly jak zmienic zeby program uzywał drugiej!

Napisz więcej szczegółów i wrzuć (screena ) z błędem


RE: Jak zmienić kamerke internetową? - Jasieg - 26.08.2010 18:26

Instalując program wyskoczyło okienko w którym musiałem wybrać kamere do obsługi programu (były tam dwie: pierwszej nie pamietam a druga to integral camera) wybrałem tą której nazy nie pamiętam. teraz włanczając wyskakuje mi błąd jest on ponieważ ta którą zaznaczyłem jest do innego programu teraz już wiem co żle zrobiłem nie potrafie tylko zmienić żeby aplikacja używała tej drugiej kamerki.


RE: Jak zmienić kamerke internetową? - McGrinn - 26.08.2010 18:57

A reinstalacja aplikacji nie wchodzi w grę (wraz z usunięciem wpisów w rejestrze i pozostałości po pierwszej instalacji)?
Ewentualnie jakieś zmiany w panelu opcji sterowników?