Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak internetu po usunięciu 2 plików przez antywirusa - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Brak internetu po usunięciu 2 plików przez antywirusa (/brak-internetu-po-usunieciu-2-plikow-przez-antywirusa-8731-t)



Brak internetu po usunięciu 2 plików przez antywirusa - zawadoslaw - 26.08.2010 13:27

Zawirusowałem sobie kompa na szczęście antywirus sobie poradził ale dwa wirusy były w jakiś plikach systemowych od internetu i teraz tak: mozila, opera, gadu, skype i torent się nie logują po zatym aktualizacje nie chcą się same ściągnąć do antywirusa też, ale explorer dział doskonale. Reinstalacja sterowników karty sieciowej nic nie pomogła ręczne ustawianie serwera proxy też nie ( no chyba że tą ostatnią rzecz źle robiłem ). Ma ktoś jakiś pomysł?
W dzienniku zdarzeń antywirusa sprawdziłem że może chodzić o ta aplikację:
C:\Users\Media Expert\AppData\Local\Mozilla\Firefox\Profiles\i8sdt9go.default\Cache\5731DB23d01 » INNO » file0011.bin - Win32/Adware.NdotNet aplikacja


RE: Brak internetu po usunięciu 2 plików przez antywirusa - ihatebuffering - 26.08.2010 14:47

Jakiego masz antywirusa i jaki to system? Jeśli Windows 7, to zbootuj płytę z Win 7 i użyj opcji Napraw. Pliki powinny zostać doinstalowane, do w jakimś stopniu uszkodzonego systemu.