Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Kasperski Internet Security 2011 brak możliwości aktualizacji (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Bezpieczeństwo Windows 7 (/bezpieczenstwo-windows-7-15-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Kasperski Internet Security 2011 brak możliwości aktualizacji (rozwiązany) (/kasperski-internet-security-2011-brak-mozliwosci-aktualizacji-rozwiazany-8664-t)



Kasperski Internet Security 2011 brak możliwości aktualizacji (rozwiązany) - DamiaX - 24.08.2010 09:37

Witam.
Mam problem z antywirusem firmy Kaspersky.
Nie mogę go zaktualizować :/.
Klikam aktualizuj i rozpoczęto aktualizację i koniec.
Przerywa od razu:/.
W czym może być problem ?.
Licencja jest jeszcze ważna .


RE: Kasperski Internet Security 2011 brak możliwości aktualizacji - LadyInBlue - 24.08.2010 10:08

A wcześniej nie miałeś problemów z aktualizacją? U mnie na komputerze również miałam problem z aktualizacją Kaspersky'ego. Okazało się, że blokował go plik będący składnikiem Nero Burning Suit, chyba 9. To był o ile dobrze pamiętam NDMIMonitor.exe czy coś podobnego, ale go łatwo poznasz bo bardzo żre procesor [tylko zwróć uwagę by była przy nim adnotacja administrator czy jak tam nazywa się Twoje konto].


RE: Kasperski Internet Security 2011 brak możliwości aktualizacji - DamiaX - 24.08.2010 10:14

Wcześniej nie miałem problemów.
Nera Nie używam .
A tego procesu nie mam.


RE: Kasperski Internet Security 2011 brak możliwości aktualizacji - LadyInBlue - 24.08.2010 10:20

Ten proces jest związany z Nero właśnie. Czy przed tym problem nie aktualizował Ci się Windows? Bo może tu tkwi problem. Takie zachowanie pasuje również na wirusa.


RE: Kasperski Internet Security 2011 brak możliwości aktualizacji - DamiaX - 24.08.2010 10:22

Windows się aktualizował.
Skanowałem kompa i nic.
Przywracałem system i też nic.
Na kasperskim pisze :plik czarnej listy kluczy licencyjnych jest uszkodzony.


RE: Kasperski Internet Security 2011 brak możliwości aktualizacji - LadyInBlue - 24.08.2010 10:25

Pasuje, że to związane z aktualizacją. Niestety w tym miejscu Ci nie pomogę, może reszta wpadnie na jakiś pomysł. Uśmiechnięty


RE: Kasperski Internet Security 2011 brak możliwości aktualizacji - DamiaX - 24.08.2010 10:27

Spróbuje go odinstalować i na nowo zainstalować.


RE: Kasperski Internet Security 2011 brak możliwości aktualizacji - House - 24.08.2010 11:34

Po co od nowa instalować. W dodaj/usuń programy - pozycja Kaspersky - dostępna jest opcja napraw. Opcja ta powinna załatwić sprawę.


RE: Kasperski Internet Security 2011 brak możliwości aktualizacji - DamiaX - 24.08.2010 12:10

Już zrobiłem Uśmiechnięty.
Napraw nie pomogło.
Musiałem przeinstalowywać kaspra.