Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Szuflady albo drawers - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Szuflady albo drawers (/szuflady-albo-drawers-8609-t)



Szuflady albo drawers - scriba1 - 22.08.2010 15:52

Witam,
Czy jest takie uzupełnienie paska narzędzi w W7 (coś na kształt i podobieństwo przycisku Ukryte Ikony), które funkcjonuje jako rozwijalny folder, a nie pojedyncza ikona. W Linuxie i Macu funkcjonuje to pod nazwą szuflady (drawers). Pozdrawiam, scriba1


RE: Szuflady albo drawers - PiotrXxx - 24.08.2010 20:47

Nie wiem. Ale wydaje mi się, że osiągniesz to tylko poprzez modyfikację tematów, pulpitu, w szczególności paska narzędzi- nie poprzez zmianę tematu Win 7, lecz używając programów do modyfikacji wyglądu systemu. Kilka takich znajduje się na stronie Wincustomize.


RE: Szuflady albo drawers - scriba1 - 24.08.2010 22:03

(24.08.2010 20:47)PiotrXxx napisał(a):  Nie wiem. Ale wydaje mi się, że osiągniesz to tylko poprzez modyfikację tematów, pulpitu, w szczególności paska narzędzi- nie poprzez zmianę tematu Windows 7, lecz używając programów do modyfikacji wyglądu systemu. Kilka takich znajduje się na stronie Wincustomize.

Prośba, obejrzyj Linuxa, a później pisz na temat a nie dla samego faktu pisania.


RE: Szuflady albo drawers - ihatebuffering - 25.08.2010 17:09

Pokaż screena jak to dokładnie wygląda.


RE: Szuflady albo drawers - scriba1 - 25.08.2010 20:03

(25.08.2010 17:09)ihatebuffering napisał(a):  Pokaż screena jak to dokładnie wygląda.
Wygląda to tak
[attachment=1399]
Znalazłem w tzw. międzyczasie http://www.stardock.com/products/objectdock/, ale za wersję Pro , która ma stosowną funkcjonalność, oczekują 20 bucks.
scriba1


RE: Szuflady albo drawers - ihatebuffering - 26.08.2010 14:07

Ok, teraz już jestem pewny Cwaniak Jest takie coś, tylko, że to jest oddzielny program (tz docki), a ten rozsuwany folder, to dodatek do nich. Te pogramy są świetne i darmowe. Więcej o tym tutaj:
Najlepsze User Dock's dla Windows 7 (download)
Jak uruchomić StackDocklet w Rocket Docku (tutorial)