Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Poszukuję programu do tworzenia Them-ów na Windows 7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Poszukuję programu do tworzenia Them-ów na Windows 7 (/poszukuje-programu-do-tworzenia-them-ow-na-windows-7-8541-t)



Poszukuję programu do tworzenia Them-ów na Windows 7 - kondzios3000 - 19.08.2010 13:26

Witam. Poszukuję programu do W7 dzięki którym będę mógł zrobić własny Theme. Mianowicie chodzi mi skórkę paska, jego przezroczystość, ale również dopasowana ikona startu. Oczywiście skórka okien folderów, komputera itd. też i to, że będzie mi się tapeta zmieniać co pewien czas Proszący


RE: Poszukuję programu do tworzenia Them-ów na Windows 7 - ihatebuffering - 19.08.2010 13:54

Jest taki program, którym możesz modyfikować przeźroczystość itp, ale jest on płatny, wersja Trial na 30 dni chyba:

Windows Blind 6.4 pobierz.

A themy które są na przykład na devianart itp. są tworzone przez ludzi przeważnie w Photoshopie itp. Nie ma konkretnego programy do tego stworzonego. Ludzie sami tworzą odpowiednie bitmapy i je podmieniają.


RE: Poszukuję programu do tworzenia Them-ów na Windows 7 - kondzios3000 - 19.08.2010 15:35

No to się coś wykombinuję;]
Ale te tapety zmienne to ja już mam... i nie muszę je obrabiać w PS. Tylko nie wiem jak je ustawić taką paczkę tapet aby się zmieniały Smutny


RE: Poszukuję programu do tworzenia Them-ów na Windows 7 - ihatebuffering - 19.08.2010 15:42

Kopiujesz wszystkie tapety do 1 folderu. Następnie na pulpicie klikasz PPM, personalizuj, wybierasz odpowiedni them, następnie wchodzisz do tło pulpitu, klikasz przeglądaj, wybierasz swój folder z tapetami, zaznaczasz wszystkie, ustawiasz czas po jakim tapeta się zmienia, klikasz zapisz zmiany. Teraz w kategorii moje kompozycje masz "Nie zapisana kompozycja", klikasz PPM, zapisz kompozycję, nadajesz nazwę i gotowe.


RE: Poszukuję programu do tworzenia Them-ów na Windows 7 - kondzios3000 - 19.08.2010 16:09

A jeszcze takie jedno pytanie: ile tych tapet moge sobie ustawić w jednym themie ? ;]


RE: Poszukuję programu do tworzenia Them-ów na Windows 7 - ihatebuffering - 19.08.2010 16:11

Chyba nie ma jakiegoś ograniczenia, w sumie sam nie wiem. Ale np ponad 100 tapet działa normalne Uśmiechnięty


RE: Poszukuję programu do tworzenia Them-ów na Windows 7 - kondzios3000 - 19.08.2010 18:46

yhym.. a można zrobić przejścia? Chodzi mi coś takiego jak jest w niektórych programach do obróbki filmów, że przejście glasses itd. czy jest to możliwe ? ;-p