Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
W koszu Brak folderów/plików offline - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: W koszu Brak folderów/plików offline (/brak-folderow-plikow-offline-8383-t)



Brak folderów/plików offline - se@l - 11.08.2010 18:34

Witam,

Potrzebuję waszej pomocy, grzebię w necie już z 6 godzin i nic nie znalazłem.

Mój problem polega na tym, że na swoim serwerze udostępniam kilku komputerom pliki. Pod winXP uruchomiłem foldery offline i chciałem zrobić to samo w win7. Problem w tym, że nie mam opcji pod prawym przyciskiem "udostępnij offline".
Prawdopodobnie wyłączyłem sobie sam taką możliwość jakiś czas temu próbując poprawić łączność i wymianę plików między XP a Win7. Dorwałem jakiś poradnik i po kolei wyłączałem różne funkcje w win7. Między innymi wyłączyłem IPv6.

Mam zatem dwie prośby:

- o jakiś link do poradnika traktującego między połączeniami win7 i winxp (na 100% było tam kilka - kilkanaście punktów i był punkt o wyłączenie IPv6). Jak zobaczę to poznam (historia oglądanych stron nie pomogła).

- wypisanie możliwych opcji które mogą spowodować wyłączenie plików offline.

Dodam, że jak próbuję uruchomić "Zarządzaj plikami offline" w centrum synchronizacji to nic się nie otwiera i nie wyskakuje żaden komunikat ani piknięcie.

Dzięki z góry.