Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Domyślny program dla .exe to Windows Media Center (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Domyślny program dla .exe to Windows Media Center (rozwiązany) (/domyslny-program-dla-exe-to-windows-media-center-rozwiazany-8338-t)



Domyślny program dla .exe to Windows Media Center (rozwiązany) - sebas434 - 09.08.2010 23:50

Witam,
mam pewien problem i nie wiem jak mam go rozwiązać. Chodzi o to, ze przy próbie odtworzenia pliku wyskoczyło z jakiego programu mam skorzystać. Niestety przez przypadek potwierdziłem opcje, żeby Windows Media Center został głównym programem do otwierania plików z rozszerzeniem .exe i tak za każdym razem kiedy chciałem otworzyć Mozille lub gadu-gadu zamiast prawidłowego otwierania się, plik otwiera się w Windows Media Center.
Pomocy.


RE: Domyślny program dla .exe to Windows Media Center - Mortus - 09.08.2010 23:51

tymczasowe rozwiązanie to odpalanie tego przez wiersz poleceń

edit:
spróbuj tego klucza rejestru może pomoże jak nie to trudno (a i jak by to miało znaczenie to jest on zrzucony z Sevena tak że jeśli masz inną wersję to nie próbuj


RE: Domyślny program dla .exe to Windows Media Center - dziki314 - 10.08.2010 00:01

KLICK


RE: Domyślny program dla .exe to Windows Media Center - sebas434 - 10.08.2010 03:34

(10.08.2010 00:01)dziki314 napisał(a):  KLICK



Wielkie dzięki.