Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Okno Wprowadzenie - jak zlikwidować przy uruchomieniu systemu ? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Okno Wprowadzenie - jak zlikwidować przy uruchomieniu systemu ? (/okno-wprowadzenie-jak-zlikwidowac-przy-uruchomieniu-systemu-8334-t)



Okno Wprowadzenie - jak zlikwidować przy uruchomieniu systemu ? - lasocha - 09.08.2010 19:18

Jak zlikwidować okno Wprowadzenie, które pojawia sie przy kazdym uruchomieniu systemu? To już meczące.


RE: Okno Wprowadzenie - jak zlikwidować przy uruchomieniu systemu ? - House - 09.08.2010 19:40

C:\Users\Dawid\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup lub po prostu Start\Wszystkie programy\Autostart, nie masz tam przypadkiem ikony/pliku/folderu z nazwą Wprowadzenie ?
Wprowadzenie powinno pojawić się tylko za 1 uruchomieniem (po instalacji, lub w ogóle).


RE: Okno Wprowadzenie - jak zlikwidować przy uruchomieniu systemu ? - lasocha - 09.08.2010 20:07

(09.08.2010 19:40)House napisał(a):  C:\Users\Dawid\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup lub po prostu Start\Wszystkie programy\Autostart, nie masz tam przypadkiem ikony/pliku/folderu z nazwą Wprowadzenie ?
Wprowadzenie powinno pojawić się tylko za 1 uruchomieniem (po instalacji, lub w ogóle).

Msconfig i wszystko wiadomo.


RE: Okno Wprowadzenie - jak zlikwidować przy uruchomieniu systemu ? - House - 09.08.2010 20:12

Czyli problem rozwiązany ?


RE: Okno Wprowadzenie - jak zlikwidować przy uruchomieniu systemu ? - siniak - 28.02.2011 15:39

Ja mam ten sam problem, po każdym uruchomieniu systemu pojawia mi się przy starcie okienko WPROWADZENIE i nie wiem jak je zlikwidować, nie mogę tego rozwikłać nawet z tą opcją Msconfig........ może ktoś potrafi to w jakiś przystępny sposób to opisać