Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
System nie instaluje sterowników - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Forum (/forum-1-f)
+--- Dział: Kosz (/kosz-3-f)
+--- Wątek: System nie instaluje sterowników (/system-nie-instaluje-sterownikow-8283-t)



System nie instaluje sterowników - fullspectrum - 07.08.2010 16:09

Mam pewien problem prawdopodobnie z systemem. A wiec całkiem niedawno była u mnie burza i niestety wyładowanie spaliło mi router oraz niestety karte sieciową i grafikę. i tu jest mój problem ponieważ posiadam liveboxa TP lecz nie da się go zainstalowac w żaden sposób. Sterowniki napewno były dobre. Z kolei przy instalacji ręcznej (aktualizuj sterownik) wyskakuje bład : system windows rozpoczał instalowanie tego sterownika, ale napotkał błąd podczas próby zainstalowania go. Niemożna odnaleźć pliku.
Niestety z braku sieciówki muszę podłączyc go pod usb lub wifi ale z oboma jest dokladnie taki sam bład. Do tego posiadam jeszcze inny adapter wifi Belkina ale bład jest taki sam.
Caly sprzęt natomiast na win XP śmiga wiec uszkodzenie LB i adapterów raczej nie wchodzi w grę.

Win 7 Enterprise 64 .

niestety chciałbym uniknąc formata i reinstalki systemu a uszkodzenie płyty glownej chyba odpada skoro reszta chodzi bez zmian. Jesli ktoś ma jakieś pomocne info albo poradę lub spotkał sie z podobnym problemem niech napisze. będę wdzieczny. pozdrawiam.