Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Wielokrotna instalacja Enterprise? (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Wielokrotna instalacja Enterprise? (rozwiązany) (/wielokrotna-instalacja-enterprise-rozwiazany-8264-t)



Wielokrotna instalacja Enterprise? (rozwiązany) - Maks - 06.08.2010 16:00

3 razy już instalowałem Windows 7 Enterprise (wraz z aktywacją). Instalacje te były przez 2-3 dni z dużymi przerwami między owymi instalacjami (czyste instalacje).
Mogę go zainstalować jeszcze raz i aktywować?


RE: Wielokrotna instalacja Enterprise? - StoProcent - 06.08.2010 16:03

Nie wiem o czym gadasz ale zainstalować zawsze możesz, co do aktywacji - rozumiem że masz pirata ?..


RE: Wielokrotna instalacja Enterprise? - slawektor - 06.08.2010 16:09

Możesz. Microsoft nie zrobił ograniczeń ile razy można. I nie musisz po upłynięciu 90 dni instalować od nowa. Jak już się kończy limit, to znaczy przed końcem upływu danego okresu, po wpisaniu slmgr -rearm (jak - [urln=http://windows7forum.pl/przedluzanie-okresu-na-wykonanie-aktywacji-windows-do-120-t-801.html]Przedłużanie okresu na wykonanie aktywacji Windows 7 do 120 dni (tutorial)[/urln] znowu Masz 90 dni.


RE: Wielokrotna instalacja Enterprise? - bodziulla - 06.08.2010 18:03

Hej.
Odnośnie Twojej wersji systemu czyli Enterprise jest to wersja trial na 90 dni. Czyli możesz korzystać i instalować tę wersję ilekroć chcesz, ale tylko na 90 dni bo taki ma czas aktywności dla Twoich testów system. Ponowna instalacja daje znowu Tobie czas okresu próbnego na 90 dni. Możesz jeszcze spróbować opcji jak wspomniał Slawektor z tym, że zanim wpiszesz polecenie cmd (jako administrator) i wpiszesz w/w polecenie musisz zrobić modyfikację w rejestrze tzn. (polecenie regedit)HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\SoftwareProtectionPlatform
zmieniamy wartość klucza SkipRearm na 0.
W tym przypadku masz możliwość na 12 miesięcy systemCwaniak
Pzdr


RE: Wielokrotna instalacja Enterprise? - Maks - 06.08.2010 18:03

(06.08.2010 16:03)StoProcent napisał(a):  Nie wiem o czym gadasz ale zainstalować zawsze możesz, co do aktywacji - rozumiem że masz pirata ?..
Korzystam z Enterprise.
Dziękuję za pomoc.


RE: Wielokrotna instalacja Enterprise? (rozwiązany) - slawektor - 06.08.2010 18:21

bodziulla - swego czasu jak używałem wersji Enterprise jak zostało chyba z 3 dni, bez grzebania w rejestrze, po wpisaniu slmgr -rearm dało bez problemu znowu 90 dni.
Pzdr